2733
2734

من رفتم برا آی وی اف..از امروز شروع قرص ال دی هس

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢

بمن گفتن هشت تا ده تومن با دارو و همه خرجی

ایمان دارم و میدانم اگر روزی مرا درقبری بخوابانند روح هزاران حیوان🐾برای آرامشم دست به دامان خدا خواهندشد...#حیوانات احساس دارند😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تعیین جنسیت علاوه بر اینکه هزینه بیشتری میگیرن میگن بعضی مواقع باعث نقص مادرزادی هم میشه خطرناکه برا جنین.چون بعداز لقاح آزمایشگاهی ی سلول از جنین میگیرن تا ببینن جنسیتش چیه

هزینش چطوریه؟؟ راسته میگن میشه تعیین جنسیت هم انجام داد؟؟ چطوری انجام میدن؟؟

من پرسیدم تو ایران برای بچه اول غیر قانونیه،برای دومی انجام میدن ۵تومن جدا میگیرن

شنیدم بعضی دکترا بچه اول انجام میدن ولی قیمت ۲۶تومن جدا میگیرن

من پرسیدم تو ایران برای بچه اول غیر قانونیه،برای دومی انجام میدن ۵تومن جدا میگیرن شنیدم بعضی دکترا ...

آی وی افتون مثبت شد؟؟

2738
آره شکر خدا ،ولی هنوز دکتر نرفتم تازه فهمیدم

واای خداروشکر..ایشالا بدون مشکل و صحیح و سالم بدنیا بیاد

شما چندسالتونه؟؟مشکلتون چی بود؟:منم تازه امروز قرص ال دی شروع میکنم

انشالله،بسکه آمپول زدم شبیه سافی شدم

اگه عفونت داشته باشم 

بايد اول رفع كنم پيش دكتر ديگه 

يا همون مركز نازايي برم خودش بهم دارو ميده ؟؟؟

⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 
انشالله،بسکه آمپول زدم شبیه سافی شدم

ان شالله . دکترتون کی بودش ؟ بار اول مثبت شدین ؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
2706