2726
عنوان

سوال در مورد رنگ مو

83 بازدید | 12 پست

ارایشگاه موهامو به پایه رسوند یه رنگ قشنگ گذاشت ولی به مرور بر اثر شستشو رفت و زرد شد یه خانومی همین جا بهم گفت واریاسیون دودی و اکسیدان بزارم رو موهام گذاشتم خیلی خوب شد ولی اونم زود رفت میخواستم بپرسم خود رنگ دودی با اکسیدان 6 درصد بزارم موندگاریش بیشتر میشه ایا ؟ ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه خورده موندگاریش بیشتر بشه مثلا حداقل دو ماه یبار رنگساژ کنم نه زودتر. اونم نمیشه؟ 

گلم پایه موهات چنده؟ رنگ رو دکلره زیاد دوام نداره ولی اگه زنگ متناسب با پایه ات انتخاب کنی و رنگ و اکسیدان خوب بخری بزنی و بعد شستن رنگ یکم نرم کننده لطیفه بزنی و تا سه روزم حمام نری و بعدش که حمام رفتی شامپوی مخصوص موی رنگ شده خوب بزنی . باهاش تو استخر که ابش کلر داره نری و بااب ولرم موهاتو شست و شو بدی دوامش بیشتر میشه گلم

در حیرتم از مرام این مردم پست ، این طایفه ی زنده کش و مرده پرست ، تا هست به ذلت بکشندش زجفا ، تا مرد ببرندش سر دست...
2728
گلم پایه موهات چنده؟ رنگ رو دکلره زیاد دوام نداره ولی اگه زنگ متناسب با پایه ات انتخاب کنی و رنگ و ا ...

پایه ام دهه یعنی خودش گفت به پایه رسیده ولی زرد شد من تیره تر میخوام مثلا میخواستم دودی 9 یا 8 بزارم با اکسیدان 6 درصد 

همین دودی رو بزارم پس 

دوسداری کاملا دودی شه شبیهه کاتالوگ ها؟ 

در حیرتم از مرام این مردم پست ، این طایفه ی زنده کش و مرده پرست ، تا هست به ذلت بکشندش زجفا ، تا مرد ببرندش سر دست...

همون دودی ۸و۹که دوسداری بزن با یکم خیلی کم اندازه چند سانت خاکستری و خوب میکسش کن . اگه موهات زردی داره یه نخود واریاسیون ابی هم بزن 

گلم پایه موهات چنده؟ رنگ رو دکلره زیاد دوام نداره ولی اگه زنگ متناسب با پایه ات انتخاب کنی و رنگ و ا ...

رنگ متناسب با پایه یعنی چی؟ الان من موهام روشنه اگه بخام دودی تیره کنم خوب نمیشه؟

ولی خیلی سخته فهمیدن حرفای اونی که چشاش قشنگه