2733
2734
عنوان

زایمان طبیعی یا سزارین؟؟؟

308 بازدید | 46 پست

سلام دوستان من الان تو 39هفته بارداریم دکترم تاریخ زایمانم رو ب روش طبیعی 14 مهر زده و من خیلی میترسم هر کاری میکنیم سزارین قبول نمیکنه به همین خاطر رفتیم پیش یه دکتر دیگه قبول کرده 6ام سزارین کنه....الان موندم چه کار کنم اخه میگن سزارین خیلی عوارض داره طبیعی خیلی درد داره...بازم کمکم کنید کدوم بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

طبیعی😁

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
2728

منم اوضاع تورو دارم با این تفاوت ک هنو هیچ دکتری قبول نکرده سزارینو😒

طبیعی خوبه اگه همکاری کنی و بتونی ...ولی من بودم سزارینو ترجیح میدادم

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2738

منم ميترسيدم سزارين كردم

هركي هر زايماني كرده اونو بهتر ميدونه چون تجربه ي زايمان ديگه اي نداشته

بهترين نظر رو از اونايي كه اولي رو طبيعي زاييدن و دومي رو سزارين كردن

يعني تجربه دو مدل زايمانو داشتن فقط ميتوني بپرسي

كه من ميپرسيدم ميگفتن فقط سزارين

اگه توان طبیعی رو داری  و لگنت هم خوبه خودت رو به خدا بسپار  و برو طبیعی اگرنه سزارین کن من سزارین شدم اصلا و ابدا چیز وحشتناکی نیست فقط برای سوق دادن خانما به سمت طبیعی ازش غول ساختن.

هرچند باید در نظر بگیری که یه جراحی بزرگ هست.

آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...
2706