2726

یه چند سالی میشه که احساس میکنم زندگیمون یخ کرده هرچی تلاش می‌کنم فقط پس رفت داریم همش بدبختی و بداخلاقی و دعوا افتاده به جون خانوادم همش بدبیاری خودمم نتونستم ازدواج کنم

یه بار هم دم خونه مدفوع گربه دیدیم و اطرافمون هستن کسایی که اهل جادو و بخت بستن و اینا هستن خلاصه حس میکنم طلسم و جادو تو خانوادم هست چطوری میتونم با دعا و قرآن باطلش کنم؟ نمیخوام برم پیش دعا نویس کسی ذکری و کاری بلده کمکم کنه؟ الان چند روزه ۴ قل و آیت الکرسی میخونم صدای اذان رو تو خونه پخش میکنم اسپند هم دود کردم .اینجوری یکم حس آرامش پیدا کردم.دیگه چیکار کنم؟ کسی هست یه راهکاری که نتیجه گرفته بهم معرفی کنه؟ می‌خوام هر سحر و جادو و چشم زخمی هست برای همیشه باطل بشه

من همونم که یه روز میخواستم دریا بشم....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مثلاً تازه امروز فهمیدم که ناخن و مو نباید جایی بریزه چون میتونن باهاش طلسم کنن من اصلا اینا رو رعایت نمی‌کردم متاسفانه. اگه چیزی میدونید یا کاری بهم بگید

من همونم که یه روز میخواستم دریا بشم....

چله ناس و فلق بردار ، ان شاالله که رفع میشه همه انرژیای سنگین و منفی ، تو یه کانالی استاد مدیتیشن و مراقبه گفت ، وقتی یهودیا پیامبر رو طلسم میکنن ، خداوند این دو سوره رو میفرسته براشون ، پیامبر همراه حضرت علی این دو سوره رو میخوندن و به کلاف گره های اون طلسم میدمیدن 

نیت کن برای رفع انرژی بد و چشم و نظر و ....

تا چهل روز ، هر روز چهل بار ناس و چهل بار فلق بخون با تمرکز و حضور دل

همین تو خونه پخش بشه کافیه؟ یا باید باهاش بخونم؟

عزیزم 

اگر بتونی توو یک جلسه سوره بقره رو بخونی ؛ هرچی جادو و طلسم هست باطل میشه .منتها شرطش اینه که توو یک جلسه قرائت بشه ، بینش با کسی حرف نزنی از جاتم بلند نشی

2706