2726

سلام به همگی 

به تاپیک ثابت رانندگی خوش اومدین 

منم مثل بقیه تازه کار هستم

وتصمیم گرفتم برای همه نوگواهینامه ها یه تاپیک ثابت بزنم 

که هرچی سوال یا دغدغه دارن بپرسن 

و عزیزانی که سالهاست رانندگی میکنند 

تجربه شونو با این دوستان درمیون بزارن 

ممنون ازهمگی 

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم وبرآورده شدن حاجتم سه تا صلوات مهمونم کنی❤الهم عجل لولیک الفرج ❤

امروز برای اولین بار تنهایی نشستم پشت فرمون 

و پسرمو رسوندم مدرسه و اومدم 

خیییلی حس خوبی بود 

و تمام قوانین هم موبه مو انجام دادم 

میگن هرکس یه نفسی داره،وممکنه دعاش برات قشنگترین اتفاقها رو رقم بزنه❤دوست نازنینم ممنون میشم برای حالِ دلم وبرآورده شدن حاجتم سه تا صلوات مهمونم کنی❤الهم عجل لولیک الفرج ❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من میترسم همش فکر میکنم یه اتفاقی میافته

ترسیدن طبیعیه 

منم اولاش که برای گواهینامه می رفتم 

میترسیدم و میگفتم که نکنه بزنم به آدمی یا ماشینی 

اما الان میگم ترمز زیر پامه و هیچ اتفاقی نمیفته 

دوستان ترس ناشی از عدم شناخت نشات میگیره 

وقتی توهمه چیز ماشینو کامل بشناسی هیچ اتفاقی نمیفته 

من گواهینامه دارم ماشین ندارم میشه صدامو بجای برسونی ماشین ارزون بشه 😓

چه ناشیانه " مات" چشمانت شده ام                            منی که عمری همه را کیش داده بودم ...‌‌‌‌‌‌                                                                                      《آغوش تو آرام ترین نقطعه دنیاست ،هرچند که تو دیوانه ترین مرد جهانی ...》♡♡♡

من دیشب به شوهرم گفتم بریم ماشین تمرینم بده گفت برو بابا خستم و اینا سوییچو برداشتم زدم بیرون تو کوچه پس کوچه های محلمون روندم😍

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفم...تا تیک بخوره✔✔✔✔

من میترسم تند برم یکی بپره وسط یا ی ماشین بیاد جلوم نتونم کنترل کنم.از60تا بیشتر نمیتونم برم

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕
من دیشب به شوهرم گفتم بریم ماشین تمرینم بده گفت برو بابا خستم و اینا سوییچو برداشتم زدم بیرون تو کوچ ...

آفریییین خیلی عالیه ❤

2706