2733
2734

من چون تند تند ميومدم خونه واسه همين فقط يه چمدون داشتم ولي بقيه بارو بنديل زياد داشتن

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

هر چي هم يادت رفت عيب نداره واست ميفرستن با اتوبوس مياد ميري ميگيري 

خانمهاي گل 🌹مامانهاي زيبا 👸👰🏼📌بنده كارشناس مامايي📌عضو سازمان نظام پزشكي كشور📌داراي گواهينامه زايمان فيزيولوژيك

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من چون تند تند ميومدم خونه واسه همين فقط يه چمدون داشتم ولي بقيه بارو بنديل زياد داشتن

منظورم ي چمدون لباس بود عزيزم

زياد نيس بنظرت؟ چمدون بزرگ

منم احتمالا ٢-١ هفته يبار برگردم خونه

خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی...💜
2728

اندازه دو‌هفته تو خونه در نظر بگیر.ببین تو خونه خوتون چند روزی یه بار لباس عوض میکنی.بعدم‌اونجا مجبوری زود بشوری .

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

لباس زیر ک چند دست ببر با نواربهداشتی 

هرچی زیادتر بهتر تو ی پلاستیک جداهم بذار با جورابات ک راحت در بیاری استفاده کنی 

دیگه بستگی ب خودت داره لباس خونگی و بیرونی

اگه هر روز عوض میکنی و دوس داری تیپای مختلف بزنی زیاد لباس ببر

من خدارو دارم ،خدایا تو عشق منی
2738
منظورم ي چمدون لباس بود عزيزم زياد نيس بنظرت؟ چمدون بزرگ منم احتمالا ٢-١ هفته يبار برگردم خونه

نه ديگه منم يه چمدون لباس و وسايل شخصيم شد زياد نيست 

لباس زیر ک چند دست ببر با نواربهداشتی  هرچی زیادتر بهتر تو ی پلاستیک جداهم بذار با جورابا ...

اره عزيزم همه رو گذاشتم تقريبا ي چمدون بزرگ شده چون شهري ك ميرم تقريبا سرده از الان باروني و پالتو و لباس گرمم گذاشتم

ي چمدون بزرگ زياد نيس بنظرت يا خوبه؟

نه ديگه منم يه چمدون لباس و وسايل شخصيم شد زياد نيست 

مچكرم خانمي

بعد اونجا كمد لباس و اينا كامل شخصيه و قفل ميزني؟ امنيت داره؟

مثلا طلا داشته باشم يا نه؟

لوازم شخصی مسوااک و صابون صورت و دست.شامپو لیف برس .کرم .فکر کن همون موارد استفادت توخونه.یه سبد کوچیک دسته دا. حتما بخر که وسایل حمومتو بزاری توش و بتونی به جایی اویزون کنی نخای رو زمین بزاری .یه بتادین یا هر محلول ضد عفونی بخر قبل حموم به دوش و دستگیره در برن.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه

من اگه برم بیسکوییت خار میشم

فقط بیسکوییت و کیک و اینا میخورم که دردسر نداشته باشم

لباس بیرون هم دو دست میبرم

لباس راحتی هم دو تا کافیه

اگه اینجوری نباشه حس میکنم استرس میگیرم

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
اندازه دو‌هفته تو خونه در نظر بگیر.ببین تو خونه خوتون چند روزی یه بار لباس عوض میکنی.بعدم‌اونجا مجبو ...

روزي نهايت دو روز ي دست😞

واقعااا؟ لباسشويي اينا نداره؟ من نميتونم خودم بشورم😣😣😣😣

2706