2726
عنوان

جداکردن جای خوابِ کودک

140 بازدید | 9 پست

امشب اولین شبه که پسرمو تو اتاق خودش خوابوندم!!!!!

نمیدونم چرا استرس دارم خودم خوابم نمیبره!!!

پسرم تازه ۳ سالش شده!!!

کسایی که تجربه دارن از کِی بچشونو جدا خوابوندن!!؟؟؟

من دخترمو تازه جدا كردم 

يك سال و نه ماهشه 

قبلا توي تخت خودمون ميخوابيد 

اول سعي كردم روزا ببرنش توي اتاق خودش بازي كنه كه به اتاقش انس بگيره، بعد روزا توي تخت خودش خوابوندمش بعد سه چهار روز خودش شبا اصرار ميكرد كه بريم تخت خودم لالا كنم😁 منم از خدا خواسته بردمش تو تخت خودش خيلي دوسش داره ديگه حاضر نشد بياد تو تخت ما 

شباي اول من و شوهرم هم تو اتاقش پايين تختش ميخوابيديم تا حدود يه هفته يواش يواش ما هم اونديم تو اتاق خودمون.چراغ خواب هم براش گذاشتيم خداروشكر مشكلي نبود 

من دخترمو تازه جدا كردم  يك سال و نه ماهشه  قبلا توي تخت خودمون ميخوابيد  اول سعي ...

خوش به حالت چه زود شروع کردی!!!

راستش منم بهش گفتم دوست داری تو تخت خودت بخوابی !؟ با اشتیاق گفت آره مامان همینجا بخوابیم!!!

منم پیشش دراز کشیدم براش کتاب خوندم تا خوابش برد!!

مشکلم اینه که اتاقش کوچیکه منو باباش جا نمیشیم!! الانم ما تواتاق خودمون خوابیدیم ولی من خوابم نمیبره!!!!!☹☹☹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوش به حالت چه زود شروع کردی!!! راستش منم بهش گفتم دوست داری تو تخت خودت بخوابی !؟ با اشتیاق گفت آر ...

خب همينكه خودش استقبال كرده خيلي خوبه فقط اگر نميتونيد هر دو كنارش باشيد حداقل يكي تون باشيد چون دفعه اوله كه تو اتاق خودش خوابيده اگر شب بيدار بشه يهو ميبينه يه جاي جديده شايد اولش يكم بترسه شما رو ببينه كنارش هستيد خيالش راحت ميشه 

2728
خب همينكه خودش استقبال كرده خيلي خوبه فقط اگر نميتونيد هر دو كنارش باشيد حداقل يكي تون باشيد چون دفع ...

باشه دوستم ممنون از راهنمائیت الان میرم جامو میندازم تو اتاقش ، همونجا میخوابم!!!!