2737
2734
بله استفاده کردم دوزش فرقی نداره اصلا.خب پیشاپیش که قرار نیست باز بشه موقعی که درد میاد سراغ آدم ورز ...

شربت خاکشیر که یک هفته است میخورم رفتم قرص هم بگیرم داروخانه نداد گفت باید تجویز پزشک باشه 

ان شاءالله زایمان خوبی داشته باشی منم دقیقا 5ماه پیش تو این روز زایمان کردم..خاطره زایمان مو اگه دوس ...

سلام منم هفته ۳۹ ۳روز هستم بنطرتون استفاده کنم؟

میخوام طبیعی بیارم 

بعد از عطاری باید تهیه کنیم یا داروخونه😍😍😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام منم هفته ۳۹ ۳روز هستم بنطرتون استفاده کنم؟ میخوام طبیعی بیارم  بعد از عطاری باید تهیه کن ...

آره بنظرم کمک خوبیه.مخصوصا اگر بتونی پرینه‌رو‌با روغنش یا روغن زیتون قبلش ماساژ بدی برای کمتر بخیه خوردن عااالیع.اموزش ماساژ پرینه توی گوگل هست

خدایا به دلم آرامش بده
2728
آره بنظرم کمک خوبیه.مخصوصا اگر بتونی پرینه‌رو‌با روغنش یا روغن زیتون قبلش ماساژ بدی برای کمتر بخیه خ ...

آره دیدم هرشب با روغن زیتون اینکارو میکنم 

امیدوترم تاثیرش رو ببینم

2738
من هم هفته هاي اخر بود شروع كردم چون مال منم باز نشده بود شبها موقع خواب ميزاشتم و يه چيزي هم ز ...

سلام عزیزم شماکه نوشتیدپلاگم افتادمنظورتون چی بودمنظورتون همون پلاکت بودچون دکتربرامن هم تجویزکرده کپسول گل مغربی راومن هم مشکل پایین بودن پلاکت دارم.اگه جوابموبدی ممنون میشم

آره بنظرم کمک خوبیه.مخصوصا اگر بتونی پرینه‌رو‌با روغنش یا روغن زیتون قبلش ماساژ بدی برای کمتر بخیه خ ...

سلام گلم سه سانت باز شدم بعدش دکتر گفت امادشو برای سزارین 

اما زایمان طبیعی درد دارها دردام شروع بود خیلی بد بود خداروشکر میکنم سزارین شدم 

سربچه رو نگاه میکنم میگم خدایاشکرت ک طبیعی نیومد خیلی خطرناک 

سلام گلم سه سانت باز شدم بعدش دکتر گفت امادشو برای سزارین  اما زایمان طبیعی درد دارها دردام شر ...

ببخشید شما ک دردهای طبیعی داشتید و سزارین شدید به نظرتون کدومش بهتره؟طبیعی یا سزارین؟

ببخشید شما ک دردهای طبیعی داشتید و سزارین شدید به نظرتون کدومش بهتره؟طبیعی یا سزارین؟

بنظرم سزارین خیای بهتر بچه با خیال راحت با آرامش به دنیا میاد سرش سالم اما طبیعی با فشار که میاد بچه اذیت میشه خدایی نکرده یه وقت آسیب نبینه البته این نظر پزشکم بود و منم نظرم عوض شد با گفتش و واقعا خداروشکر میکنم دق آخری سزارین شدم درد داره سزارین عمل سختی اما عالی برای سلامتی بچه

سلام عزیزم شماکه نوشتیدپلاگم افتادمنظورتون چی بودمنظورتون همون پلاکت بودچون دکتربرامن هم تجویزکرده ک ...

ن عزیزم منظورشون پلاگ موکوسی بوده همونی ک اوایل بارداری روی دهانه رحم تشکیل میشه و باعث بسته شدنش میشه.ی مخاط لزج و گاهی خونیه

2706