2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی از شهرستانهای نزدیک به همدان

عزيزم بنظرت جو همدان چطوره؟

مردمش

فرهنگش

ادابش

محيطش

واسه ي دختر دانشجو

لطفا هرچي هست صادقانه بگو عزيزم مرررسي

خدایا شکرت که هستی و برایمان خدایی میکنی...💜
2728
عزيزم بنظرت جو همدان چطوره؟ مردمش فرهنگش ادابش محيطش واسه ي دختر دانشجو لطفا هرچي هست صادقانه ...

همدان عالیه شهرش و هواش ، امنیتش و مردمان خوبی داره

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
عزيزم بنظرت جو همدان چطوره؟ مردمش فرهنگش ادابش محيطش واسه ي دختر دانشجو لطفا هرچي هست صادقانه ...

گلم من خودم یه ۷ سالی میشه همدان زندگی میکنم...همدان به دنیا نیومدم البته همدانی هستیم ولی پدر مادرم قبل از به دنیا اومدنمون مهاجرت کردن به تهران یعنی خیلی سال پیش....منم ازدواج فامیلی داشتم و برگشتم همدان😊راستشو بخوای من از وقتی اومدم اینجا واسه زندگی رصایت دارم شهرش واسم ارمش داره..هیاهوی تهرانو ترافیکشو...نداره.نمیشه گفت هیچ مشکل و بی فرهنگی نمیبینی چون همه جا هست هرجا که بری بستگی به خودت داره با چه دیدی نگاه کنی.....ولی در کل یه شهر اروم با اب و هوای بسیار عالی و مردمشم فرهیخته هستن و با ایمان...در یک دید کلی...🤗

من خودم همدان دانشجو بودم  شهر خوش آبو هواییه  اما مردمانش خیلی مهمون نواز نیستن چه رشت ...

يعني با دانشجو بدن؟؟؟؟ اي واااااي من

حقوق

شماچي خوندي؟

واقعا؟؟؟ ي جوري استرس دارم خيليييي

چرا استرس؟ من تویسرکانیم از شهرهای همدان، همدان هم زیاد میریم  خیلی شهره خوبیه  خیالت راحت ، انشااله روزای خوشی رو سپری میکنی

خودت اهله کجایی؟

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    

من همدانی نیستم ولی چندساله که تو چند شهرستان  اینجا زندگی میکنم 

خود همدان وهمدانی های اصیل خیلی خوبن 

شهر تمیزیه واب وهواش فوق العادست زمستوناش سرو سرد .

به نظر من خوبه عالیه

باز بستگی به شرایط خودتون وخانوادتون هم داره 

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
گلم من خودم یه ۷ سالی میشه همدان زندگی میکنم...همدان به دنیا نیومدم البته همدانی هستیم ولی پدر مادرم ...

ي دنياااااااااا ممنووووووونممممم ازت عزيزم نميدوني چقد استرس دارم همش ميگم كاش خوب باشه مخصوصا خوابگاه ايناش ك خونوادمم راضي باشن و امنيتش 

2706