2703
2553

چي هس

دختر ك شدم نه كسي مادرانه دختري ام را ب من گوشزد كرد،نه پدري عاشقانه محبتم ميكرد😭😭تنها و يك تنه دختري ام را ساليان سال به دوش كشيدم ،،،😓وقتي به سن دريافت عشق رسيدم كسي عاشقانه مرا نديد و نپرستيد 😭بعدها فهميدم دختر موجودي غريب روي زمين است😭😭دوست دارم دختري داشته باشم  بغلش كنم ببوسمش،نوازشش كنم،بپرستمش 😭😭😭😭😭😭 شايد از نسل من دختري خوشبختي هاي نداشته ام را جبران كند😭😭😭😭😭😭😭😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
بله صد در صد 

شاید بایس ادامه میدادی، یا چیزایی کنارش باس انجام میدادی.

من از داروی امام کاظم ع دیدم خیلی راضی بودن مردم، سرچ کن خاسی،برای پیشگیری ازبیماریه 

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
شاید بایس ادامه میدادی، یا چیزایی کنارش باس انجام میدادی. من از داروی امام کاظم ع دیدم خیلی راضی بو ...

داروهایی بود که خودشون تجویز کردن چند مدل سویق، چند مدل سرمه خیلی رعایت کردم والبته قبل تر هم. پاکسازی بدن ورزیم غذایی داشتم ولی دریغ از این همه استفاده وکمی نتیجه مثبت داشتن 

منم برا شورم استفاده کردم بی تأثیر بود شایدم اثر داشت نمیدونم چون همراه دارو شیمیایی استفاده میکرد

مگه نباید در کنارش دارو شیمیایی خورد؟

گفته بودن در کنارش نباید دارو شیمیایی بخوریم؟