2726
عنوان

بیاین راجب خانوم نبودنتون بگین😁...

3227 بازدید | 196 پست

سلام بچه ها...🙌

بیاین تعریف کنین ازاخلاقای بچگانتون ک نمیتونین ترکش کنین یاازسوتی های بچگانتون ک دادین جلوی همه😃😃

یامثلا نمیتونین خانومانه رفتارکنین...باتوجه ب سن وسالتون ک نمیتونین ترکش کنین 😁

ازخودم شروع میکنم😆👇👇👇

پروردگارا فقیر آن است ک تورا ندارد..♡

من این عادتمونمیتونم ترک کنم ی روزخونه یکی ازفامیلامون بودیم مردوزن همه بودن بعدقرارشدبریم بیرون دوربزنیم من پاشدم روپاهام پریدم هوا😂😂مثل بچه ها ابروحیثتم رفت عادت بدمه وقتی خیلی هیجان زده میشم میپرم هوا پامومیکوبم روزمین😂😂😂

پروردگارا فقیر آن است ک تورا ندارد..♡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

😂😂😂من تا به این سن که رسیدم اصلااااا کفش پاشنه بلند نپوشیدم اصلااااا کیف تو خیابون دستم نگرفتم😂نمیدونم چرا احساس میکنم این دو چیز خیلی مختص ویژگی یک خانومه جا افتاده هست و هیچ سنخیتی با شخصیت من نداره

و فرزندم🚼:تو حاصل یک فریب کوچک از سوی پدرت در شب قدری بودی که من ،مادرت خوردم💏 💑 !!! من😓 , پدرت😂👻 ,خودت💃💃, تو حاصل یک تصمیم کبری در یک لحظه بودی😂😂....لامصب شوخی شوخی جدی شدی😻😹 ،خدا دید ما دم به تله نمیدیم خودش دممون رو گذاشت لای تله😂 سرنوشتمون رو زودتر از موعد مهر کرد 😄😄

وقتی احساساتی میشم دیگه نمیتونم خودمو کنترل کنم یا وقتی از چیزی می‌ترسم مهم نیس کجام یا کی اونجاس نمیتونم جلو وحشتم رو بگیرم 😐

روی پیشونی فرشته ها نوشته هر کی دخمل داره جاش وسط بهشته 😃😍😃😍

با صدای خ بلند میحرفم😐 

آقایون داداشام لطفا زیر خط فقر یکم دوستانه تر بشینید بقیه هم جا شن راستی دوستان چهار درصدیی که بالای خط فقرن ، احساس تنهایی و پوچی و خطر نمیکنین؟🤔چطوری نمیترسین تنهایی بالای خط فقر زندگی میکنین اصن بالای خط فقر ی حس عجیبیه مث بیابون برهوت میمونه کسی توش نیست😐 چیه نکنه تویی ک داری میخونی هم از خودمونی کلک😂 اصن چرا همه چی ایقد گرونه؟😒چرا من چاقم؟🙄 چرا من تو تابستون باید ساعت هشت صب کلاس داشته باشم؟😐چرا وقتی ازدواج کردی بعد از چند سال میای عکستونو میذاری میگی من و شوهرم ب هم میایم یا ن؟🤦حالا مثن ب هم نیاید میخوای چ کار کنی اسی جون؟طلاق میگیری گلم؟😒 فقط اعصاب خودتو خراب میکنی😁  چرا ترامپ زیر چشماش ایقد سفیده؟😑چرا تو داری امضامو میخونی؟😂چرا به هایده میگن یه خواننده ی لس آنجلسی...؟چرا کرمانشاهیا بعد از دوسال هنوز خونه ندارن ؟چرا امسال سیل اومد؟چرا نذاشتن جنازه ی فرهاد توی ایران خاک بشه؟چرا سزارین توی ایران اختیاری نیست و زنان حامله برای ب دنیا اوردن فرزند باید کلی استرس داشته باشن؟🙁 چرا انقدر ب حرف دیگران اهمیت میدیم؟ چرا اهواز هوا نداره؟چرا مردم تو فقر و گرسنگی دارن زندگی میکنن؟چرا ؟ چرا ؟چرا...؟

خیلی اهل بازی کردنم در حالی که دخترخاله هام کوچیکتر از منن سنگین میشینن خیلی شلوغ بازی در میارم😅کلا اندازه سنم رفتار نمیکنم 

و فرزندم🚼:تو حاصل یک فریب کوچک از سوی پدرت در شب قدری بودی که من ،مادرت خوردم💏 💑 !!! من😓 , پدرت😂👻 ,خودت💃💃, تو حاصل یک تصمیم کبری در یک لحظه بودی😂😂....لامصب شوخی شوخی جدی شدی😻😹 ،خدا دید ما دم به تله نمیدیم خودش دممون رو گذاشت لای تله😂 سرنوشتمون رو زودتر از موعد مهر کرد 😄😄
2706