2726
عنوان

کیک تولد 2 ماریا + عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 125543 بازدید | 2749 پست
سلام ماریا جونم خوبی ؟؟ من یه دستور کیک اسفنجی میخوام که بافتش کاملا مثل این باشه ممنون میشم کمکم کن ...

سلام گلم. این اسفنجیه. تاپیک کیک تولد 1

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
سلام ماریا جون من کیک موکا با دستور شما درست میکنم فقط نمیدونم چرا پفش میخوابه و کوچولو میشه ☹️

سلام گلم. ای وای چرا عزیزم 

بکینگ پودرت زیاده یا اردت کمه دلیل این مشکل. 

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مرسی عزیزم...خوب میپزه و نرمه فقط کوچولو میشه...مرسی از راهنمایی😘

قربونت اره اردت کمه

2728

من هیچوقت نتونستم کیک خامه ای خوب درست کنم دیگه کیک یخچالی درست میکنم همیشه

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
من هیچوقت نتونستم کیک خامه ای خوب درست کنم دیگه کیک یخچالی درست میکنم همیشه

چرا گلم. مشکل چیه

سالم ماریا خانم ببخشید میخواستم بدونم این کیک شیفون رو تو قابلمه نیشه درست کرد اگر آره میگید زمانشو ...

سلام عزیزم بله چرا نشه. زیرش شعله پخش کن بزار. حدودا 40 دقیقه

چرا گلم. مشکل چیه

یبار تولد شوهرم میخواستم درست کنم سه بار کیک پختم میخواستم برگردونم میشکست اخر کیک یخچالی درست کردم

زندگی مثل مادرت نیست که برای شام صدات کنه،زندگی ولت میکنه تا ازگشنگی بمیری😐خدایا مراقب آدم های خوب زندگیم باش...
یبار تولد شوهرم میخواستم درست کنم سه بار کیک پختم میخواستم برگردونم میشکست اخر کیک یخچالی درست کردم

گلم حتما داغ بوده. مبزاشتی سرد بشه دیگه نمیشکنه

2706