2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

توو علم روانشناسی ثابت شده که مرد ها فقط میتونن 9 ثانیه به حرف خانومشون گوش بدن اما ساعت ها با دوستاشون صحبت کنن

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   

لابد میاد فکش خونه استراحت کنه مثل بعصی خانوما  بیرون از خونه هزار مدل ارایش میکنن  میان خونه پاک میکنن پوسشتون استراحت کنه

من همان تنهای همیشه هستم   فقط گاهی یکی هست کنارم  دل گرمش بودم  اما خدا ! اوهم  گاه بی گاه میرود و می آید  دلتنگش میشم  زیاد اما چه کنم  .........
2738

خب ببین با بقیه درباره چه مسائلی حرف میزنه...ینی چه چیزایی واسش جذابن...تو هم درباره اونا حرف بزن باهاش

یکیم بهش گیر نده اون خونه رو محل امن میددنه برای آرامش گرفتن...ولی نزار عادت بشه از حالت خشکی دربیار خونه رو...هی بحث باز کن باهاش حرفای خنده دار بگو

دخترم رو اولین بچم رو در ۳۵ هفته و ۵ روز بدون هیچ دلیلی از دست دادم.دو هفته مونده بود بغلش کنم.چشمام پر اشکه.برای آرامش خودم و شوهرم صلوات میفرستی؟لباساش و اتاقشو وسایلاشو میبینم دق میکنم😢😭

دوست پسر منم همين مشكلو دارم واسه همينه براي ازدواج تمايلي ندارم 

بيرون تو جمع ميگه ميخنده وقتي دوتايي هستيم حرف نميزنه من ميشم حراف ولي اون فقط شنونده هست خيلي هم همش اينو غر ميزنم ولي چاره اي نيست

2706