2737
2734

سلام .از تجربیاتتون بگین چی میزارین .حتی تنقلات که میخورن پسرم اصلان هر چی براش میزارم تکراری هسا براش 

اسم قاشق را گذاشتی قطار....هواپیما....کشتی تا یک لقمه بیشتر بخورم! یادت هست مادر؟ شدی خلبان، ملوان، لوکوموتیوران ....، میگفتی بخور تا بزرگ بشی، آقا شیره بشی!.... و من عادت کردم که هر چیزی را بدون اینکه دوست داشته باشم قورت بدهم حتی بغض های نترکیده ام را.......... عاشقتم مامان

من خامه شکلاتی یا حلوا شکری میزارم کامل میخوره

پنیرو کره اصلا دوست نداره

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اها من امروز فهمیدم بچه ها ساعت هشت زنگ صبحونه دارن راسته؟اخه من ۷صبح میرم بربری میخرم صبحونه میدم ب ...

مدرسه دختره من ندارن

پای مادرتان را ببوسید،آنقدر که به گریه بیفتد.از گریه ی او شماهم به گریه می افتید.آنجاست که کارتان روی غلتک می افتد و درهایی که به روی خود بسته اید را خدا باز میکند.

نون و پنیر و گردو 

نون و کره و مربا

نون خامه و مربا

نون و حلوارده

نون ارده و شیره

نون و تخم مرغ و خیارشور

سالاد الویه

سالاد ماکارانی 

سمبوسه

پیراشکی 

نون و پوره سیب زمینی

تنقلات هم که اجیل و میوه و هویج خیلی خوبه و میوه خشک و...

توکه باشی معجزه ای در من رخ میدهد به نام ارامش😍🤗
2738

اجیل ، میوه خشک ، شیر و کیک یا بیسکویت ، انواع لقمه 

گل شیشه ای:سرباز ۱:اون دختر کوچولوإ ، یه ساله هروقت با قطار میام جبهه میبینمش...سرباز ۲:پس چرا مثل بقیه گل هاشو نمیده ؟ سرباز ۱:اون گل هاشو همینجوری نمیده بابتشون پول نمیگیره ، منتظره تا بچه‌ها برن کنار...                                                         سرباز ۲:برن کنار ؟ برای چی؟!                                         سرباز ۱:تا اون ادمی که دنبالشه رو پیدا کنه                     سرباز ۲:خب ، مگه کی رو میخواد پیدا کنه ؟                      سرباز ۱:اون ادمی رو که قراره شهید بشه                           سرباز ۲:این..این دخترکوچولو تا حالا به هر ادمی که گل داده اون ادم  شهید شده ...................لای لا لا لای لا لای لا لایییی...لای لالا لای لالای لاییی

عزیزم من میوه خشک و لواشک تولید میکنم و در حجم زیاد و کم پست میکنم به شهر های مختلف توی همین نی نی سایت هم کلی مشتری دارم.

اکر دوست داشتی امتحان کن قطعا پسرت خوشش میاد

09157112469

تولید کننده انواع میوه خشک و لواشک خالص عسل و زعفران با کیفیت صادراتی ارسال به همه شهرها و خارج از کشور😍کانال تلگرام 👈 https://t.me/khanemivekhoshk  پیج اینستاگرام 09157112469👇 https://instagram.com/Khanemivekhoshk
2706