2733
2739
عنوان

حالم خیلی بدههههه

254 بازدید | 36 پست

کار پیدا کردم بعد چند سال از گرفتن مدرک فوق لیسانس.اما حالا همسرم نمیذاره برم سرکار.اینقد داغونم که نمیدونم اصلا چی کار کنم.امیدی به زندگی ندارم فقط گریه میکنم.خانوادش یادش دادن که زنت مهریشو ببخشه اونم الان سر کار رفتنم داره تلافی میکنه

وا پناه بر خدا يعنى چى مهريه رو ببخشى اينكارو نكنيا 

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کار مهم تر از زندگیست عایا

شما همسرت رو انتخاب کردی پس باید به همه خواسته هاش اهمیت بدی بخوای پافشاری کنی فقط خودتی که اذیت میشی عزیزم دیدم که میگم همه اخر حق رو به ایشون میدن تامام

تو مثل راز پاییزی🍁و من رنگ زمستانم❄چگونه دل اسیرت شد قسم بر شب 🌛نمیدانم💓
2731
2738
چند ساله دارن عذابم میدن حتی 1سال نذاشتن بیاد خونه

یعنی شوهرت یسال نیومد خونه؟😨

محل آرامش بخش                                                                  نه یه کلبه وسط جنگله                                                             نه دریا و نه دل صحرا                                                                محل آرامش بخش                                                                 فقط بغل یار!❤️
چند ساله دارن عذابم میدن حتی 1سال نذاشتن بیاد خونه

كار نكن عزيزم بهت خرجى ميده ؟ا

وقتی از اینکه آنچه را می خواستی بدست نیاوردی افسرده ایفقط محکم بنشین و شاد باشخداوند در فکر دادن چیزبهتری به تو می باشد . دخترم سوفيا . .💖
میگه مهریتو ببخش بعد برو سرکار

مهرت چقده ؟حالا چرا اينقد مهريه ترسوندتش ؟اين نكنه يه فكرايي داره

اره بچه 2ساله داشتم.خیلی عذابم دادن و میدن

چ دلیلی داشت ک نیومد شوهرت نگفت یه زن تنها با یه بچه چرا ول میکنم

محل آرامش بخش                                                                  نه یه کلبه وسط جنگله                                                             نه دریا و نه دل صحرا                                                                محل آرامش بخش                                                                 فقط بغل یار!❤️
2706