2703
2553
عنوان

خرافات خورشید و ماه گرفتگی

163 بازدید | 13 پست

سلام دوستای گلم من این دفعه فقط به این خاطر عضو شدم بگم اینقدر تو بارداریم تاپیکای این موضوع زده شد گفتم حتما باید سرفرصت راجع  بهش بگم ببینید من تو بارداریم هر دو رو دیدم دخترم الان دنیا اومده هیچ لکی نداره باز این دو رویداد اتفاق بجا استرس و گوش دادن به خرافات ازش لذت ببرید

به امید قطع دسترسی نشدن دوباره خخخخ

میام اینجا میبینم مثلا 100تا لایک خوردم ولی اصلا یادم نمیاد چه سخن گهرباری گفتم  

اوهوم دختر عمم رفت وقتی ماه گرفتگی بود هی دس میزاشت رو شکمش خخخخ حالا بچش هیچ لکی نداره فقط میخاس ثابت کنه تازه فیلمم گرفت

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2069985/%d9%85%db%8c%d8%ae%d8%a7%d9%85-%d9%82%d8%b5%d9%87-%db%b8-%d8%b3%d8%a7%d9%84-%d8%a7%d9%86%d8%aa%d8%b8%d8%a7%d8%b1%d9%85%d8%a7-%d8%a8%da%af%d9%85

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اوهوم دختر عمم رفت وقتی ماه گرفتگی بود هی دس میزاشت رو شکمش خخخخ حالا بچش هیچ لکی نداره فقط میخاس ثا ...

کار خوبی کرد کاش منم فیلمو عکس گرفته بودم میچسبوندم گوشه نی نی سایت

من که مسلمونم، عقیدمونه همه شبها و روزها مث همند. بجزشب قدر که خیلی مبارکه. دیگه روز و شب نحس و قمر در عقرب و...نداریم. اینا همش خرافه ست. در دین هم نیست. اگه باشه باید شک کرد به اون دین

2714
مردم هنوز این اعتقادات مزخرف رو دارن!😐 خب چه ربطی داره لک صورت بچه بخاطر اختلالات ژنیه

اصلا یه وضعی

من که مسلمونم، عقیدمونه همه شبها و روزها مث همند. بجزشب قدر که خیلی مبارکه. دیگه روز و شب نحس و قمر ...

دوستم ی روز اعصابش خورد بود میگف ت رابطه حواسمون نبوده شاید نطفه بسته شده باشه گفتم خب ت ک میخای بچه دار شی پس چته گفت ن قمردرعقرب از امام علی حدیث داریم ک خوب نیس..من ک زیاد سر درنمیارم دیگه چیزی نگفتم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2069985/%d9%85%db%8c%d8%ae%d8%a7%d9%85-%d9%82%d8%b5%d9%87-%db%b8-%d8%b3%d8%a7%d9%84-%d8%a7%d9%86%d8%aa%d8%b8%d8%a7%d8%b1%d9%85%d8%a7-%d8%a8%da%af%d9%85
منم اعتقاد ندارم،ولی خاهرم که حامله بود ماه گرفتگی شد الان پیشونی بچش یه لکه قرمزه، بچه ی خودمم باس ...

عزیزم ربطی نداره فقط لکه ها یا در اثر ترس مادر دربارداری بوجود میان که با بزرگ شدن از بین میره یا حالت شدیدش که بخاطر ژنتیکه

دوستم ی روز اعصابش خورد بود میگف ت رابطه حواسمون نبوده شاید نطفه بسته شده باشه گفتم خب ت ک میخای بچه ...

نمیدونم من شیعه نیستم. هیچ حدیثی در مورد این چیزا ندیدم تو مذهبم تا حالا. همه روزها مال خداست. خدا روز  و شب نحس نیافریده

فکر کنم فقط برای شماست اگه باشه.

با عقلم جور در نمیاد اینهمه ادم تو دنیا اهمیت نمی‌دهند به این چیزا، چطوری هم نشدن.مردم خیلی ساده است گول این چیزا میخورن.

متاسفانه همه اسلام با یه چوب میزنن