2733
2734

ممنون میشم راهنمایی کنین میخوام سرویس یه دست بخرم واسه مهمون الان از هر چی دو‌دست دارم ک یه شکل نمیشن موقع مهمون و کمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مدل گرد بهتره بنطرم واسه مهمون 

تنها عشق و‌اقعی عشق مادر به فرزندشه😍😍😍               ۹۸/۷/۲۴ هیچکسی قابل اعتماد نیست  گربه محض رضای خدا موش نمیگیره                                  ۹۸/۲/۱۶ نیازی به فداکاری برای هرکسی نیست             ۱۳/۹/۹۸یه اشتباه 
2738

من که واسه جهازم جز چینی چیزی نخریدم.

به نظرم شیک نیستن.

چینی زرین بخر هم قیمتش مناسبت، هم سبکه.

منم مربع واسه مهمون خریدم، گرد واسه دم دستی

درست زمانی که بین همه ی اگر ها و باید و شاید ها و چون ها و چرا ها،مصصم می شوی بنشینی بر سر سجاده ی مهرش و از خدا نام مادر را التماس کنی .... و بعد خدا منتش را ... نعمتش را.... در حقت تمام کند و نام زیبای مادر را برازنده ی باقی اسمت کندقصه ی روزهای تنهاییت تمام می شودیکی می آید که تو،  به لطف بودنش بهترین حس ها را تجربه می کنی و به ضمانتش وامِ مادرانگی می گیری  خدایاشکرت  

بنظرم برای استفاده ارکوپال بهتره چون سبک تره ولب پر نمیشه . من خودم چینی فقط به جنبه تزینی و دودست خریدم ولی سرویس دست بالا و مهمونم رو ارکوپال ورداشتم. الانم راصیم هم شکیله هم راحت و سبک

در حیرتم از مرام این مردم پست ، این طایفه ی زنده کش و مرده پرست ، تا هست به ذلت بکشندش زجفا ، تا مرد ببرندش سر دست...

من لومینارک فرانسه دارم عالیه برا من ازین سرویسای شب و روز هست تقریبا مربعه الان طرهای جدیدترشم اومده خیلی شیکن برو ببین البته یسری چینی مخصوص هست خیلی نازک هستن با طرهای شیک خارجین اما خیلی گرونن دو سالو نیم پیش یه سرویس شش نفره یا نه نفره بود درست یادم نیست هفت میلیون اما نگاش میکردیا روحت میرفت براش اگه پول داری ازون بخر

چيني رزين خيلي خوش دسته

هم سبك هست هم محكم

قيمتش هم مناسب بوده

الان با اين افزايش قيمتها خبر ندارم

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
2706