2737
2739

بعد از زایمان تا چند روز خونریزی داشتید؟

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زایمان اولم تا چهل روز زایمان دومم که هنوز درگیرشم تازه پونزده روزه😊

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  
2738
سوال خوبی بود افرین منم میخاسم بپرسم . بعد اینگه خون ریزی شدیده یا مثه پریودیای قبلیمونه . برا سز عل ...

بستگی داره به بدن خواهر من یه بار تا هفتاد روز خونریزی شدید داشت بعضیام همون تعداد روز پریودیشون خونریزیشون شدیده بعد یا قطع میشه یا در حده لکه بینی و دو روز آخره پریودی میشه

دعای مادرا عجیب گیراست... یادته همیشه میگفتی الاهی پیر شی مامان... چه زود مستجاب شد... از وقتی رفتی یه شبه پیر شدم مامانم😭😭😭😭                  
سوال خوبی بود افرین منم میخاسم بپرسم . بعد اینگه خون ریزی شدیده یا مثه پریودیای قبلیمونه . برا سز عل ...

من طبیعی بودم هفته اول ک افتضاح بود خونریزی با مریود قابل مقایسه نیس

سزارین خونروزیش اوایل شدید تره 

در کل ده روز زیاده کم کم تبدیل میشه به لک 

خدا جونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها میشه من دیر بمیرم اخه نمی خوام بچه ام مثل خودم بی مادر بزرگ بشه توکه بی مادری نکشیدی بدونی چه دردیه😔😔😔
2706