2703
2553

یه کلینیک تو سعادت آباد هست اسمش دکتر زخم تو تلویزیونم با پزشکاش مصاحبه کردن کلا زخمای دیابتی رو تخصصی درمان میکنه به نظرم یه سر بری اونجا ضرر نمیکنی . من آدرس اینستاشو دارم میتونی ادرس و شماره تلفنشو برداری از بیوش https://www.instagram.com/dr.zakhm/

یکی از نزدیکانم دچار زخم دیابتی پا شدن که عفونت کرد 

حتما باید به متخصص مراجعه کنن وکرم و...بدون تجویزمتخصص عفونی بهش نزنن چون بدتر میشه

با توکل ولطف خدا بردیم شون کلینیک زخم که مشهد هست درمان شدن

ادرس وشماره اش در اینترنت هست

مددکار اجتماعی ، اگر درخصوص خدمات بهزیستی برای فرزندان بدسرپرست و یا توانخواهان دچار معلولیت سوالی داشتین در خدمتم 🌹.زمان برامتحان من وتو می گردد تا ببیندچون که صدای هل من ناصر امام عشق برخیزد چه می کنیم؟ .دوست داری یارش باشی؟ بسم الله ... اسوه ات مشخص است : عباس بن علی(ع)... بدون امام اش آب هم نخورد...لازم نیست که در فراق اش عطشان شوی... فقط کافیست که به اندازه ی لیوانی آب تشنه ی ظهورش باشی .....  منتظر تون هستیم 🔴🔴👈کانال ایتا با ایدی 🔴🔴🔴@monji_313_1

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام

پدربزرگ من دچار زخم پای دیابتی شده بود که عفونت کرده بود. کلینیک تلما جایی بود که بردیمش و خیلی خوب درمان شد

خدا خیرشون بده

تو سایتش زده مشاوره رایگان شماره تماسش 

02166578715

کلینیک تلما تو گوگل سرچ کنید میاره سایتش رو

سلام عزیزم هیچ وقت از درمان خونگی برای درمان زخم پای دیابتی استفاده نکن. چون من به شخصه دیدم کسیو که از عنبرنسا برای زخمش استفاده کرده و اخرش مجبور شدن پاشو از مچ قطع کنن.
به نظر من اگه تهرانین بهترین دکتر برای درمان زخم های دیابتی ، دکتر مشتاق هستن که واقعا هم نیاز به معرفی ندارن.
من براتون شمارشو میذارم که بتونین به طور رایگان ازشون مشاوره بگیرین 77355587

2720
2714
من مادرم دیابت  داره، پاهاش زخم  شده  یعنی  احتمالش هست که زخم دیابتی  باشه ...

اره حتمن برید پیش پزشک وای خیلی خطرناکه کلن زخم تو دیابتی ها خطر ناکه 

اسم کاربریم ربطی به زایمان طبیعی نداره .انقد نپرسید 😅😅😅 یک وسیله جراحی دندونه 🙄🙄🙄🙄🙄

حتما پیگیر باشه سریعا باید بره پیش دکتر داخلی 

که اگر عفونت داشته باشه بستری میکنه

من مامانم با اینکه تحت درمان بود دوتا پاشو از زیر زانو از دست که درنهایت بخاطر عفونت و اینکه دیابت بدنشو ضعیف کرده بود ایست قلبی کرد و فوت شد.

عسل کهنه برای زخم دیابتی عالی هست البته درصورتیکه طبق دستورالعمل و زیر نظر پرستارو دکتر مخصوص و با کنترل قند انجام بشه.درمان زخمهای دیابتی رو میگن پانسمان بیولوژیک که هزینه ش هنگوفت هست متاسفانه.باید شخصی رو پیدا کنید که پانسمان بیولوژیک انجام میده

هردو عالم فدای پدرومادرم.خیلی دلتنگتون هستم.چرا منو تنها گذاشتین.من الان نیاز به بودن در کنارتون دارم.حالا که قرار بود منو تنها بزارین چرا تصمیم گرفتین که من رو بوجود بیارین،منو وارد دنیایی کردین که بعد ازشما تنها باشم.غم نبودنتون روی دلم سنگینی میکنه.خیلی دوستون دارم.همیشه بیادتون هستم حتی با یه صلوات
2706