2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام وقت بخیر بنده متخصص اختلال یادگیری و شناختی هستم و در زمینه سنجش 10 سال است که به صورت تخصصی کار میکنیم:سوالات شامل

شمارش از یک تا ده,شناخت زمان مثلا روز شب,شناخت فصل ها,شناخت رنگها,مهارت حرکتی مثلا پریدن,گره زدن,تفاوتها و شباهتها,تکمیل جمله,تکمیل نقاشی....

کلینیک کاردرمانی و گفتار درمانی نگاه نوین به شما اطمینان خاطر میدهد که فرزنداتون با خیال راحت به مدرسه بفرستید و نگران رد شدنشون در سنجش نباشید 

شماره تماس 09196440651ـ09338782247

www.kardarmanienovien.ir

2728

سلام خدمت خانوادهای گرامی چند تا خانواده تماس گرفتم گفتن بچه م سوالهای که تو سنجش پرسیدند بلده ولی نتونسته جواب بده...اومد خونه اونا سوال کردم بلد بود چکار کنم ؟

جواب بنده با سوال شروع شد آیا فرزند شما خجالتیه؟آیا اضطراب جدایی نداره؟

خانواده گفت چرا ی ذره خجالتی مثل باباشه یا دایشه ...چکارش کنم ؟اولین کار اینه که سعی کنید فرزندتون خجالتی بودنش کم بشه چطوری؟یک روش اینه که ازش بخواید که از کارگر شهرداری توی خیابان تشکر کنه مثلا بگه سلام مرسی که زحمت می کشید وبعد بهش پاداش بدید هروز یک کار انجام بده و شما پاداش میدید بهش بعد ی دفعه متوجه میشید وای چقد بهتر شده.

اضطراب جدایی یعنی نمیتونه از شما جدا بشه و وقتی جداش میکنید یا گریه شدید میکنه یا اینکه اضطراب میگیره و تمرکزش از بین میره پس سر سنجش که از مامان حدا میشه دیگه توج تمرکز نداره و خوب جواب نمیده خب چکارش کنیم؟بتدریج سعی کنید ازش فاصله بگیرد و خودتون هم بلعکس وابستگیتونو به اون کم کنید....

کلینیک کاردرمانی و گفتاردرمانی نگاه نوین تمام تلاششو میکنه تا خانوادهای عزیز آسوده خاطر از آینده فرزندانشون باشن🌺🌺🌺🍁🌹

سلام وقت بخیر اصلا استرس نداره.قبل از هرکاری سعی فرزندت اگر یک غریبه ازش سوال کرد بتونه جواب بده پس این آمادگی ایجاد کنید که بتونه با ی فرد دیگه ارتباط برقرار کنه و به سوالاش جواب بده...بعدش بیایید ی سری سوال باهاش کار کنید که توی سیتنون هست اینم سایتمون یا اینستا به اکانت kardarmaninovinبرید سوالاتو استفاده کنید اگر نیاز به مشاوره و یا اینکه تمامی سوالاتو داشته باشی با این شمارها تماس بگیرید 09196440651

02133789214

سلام

به نظرم با خانم دکتر مهسا ساداتی متخصص روانشناسی کودک و نوجوان یه مشاوره داشته باشید،  ایشون دراین زمینه سنجش قبل از مدرسه کودکان تخصص کافی دارند و تو تهران بینظیرند

اسم ایشون رو تو گوگل سرچ کنید متوجه میشد و شماره منشی جهت رزرو وقتشون هست.

فاضله علیپور هستم مدرس و مشاوره پایه ابتدایی از گروه آموزشی مدرس خوب

آزمون سنجش

در آزمون سنجش ورود به مدرسه مسائلی مانند آگاهی نسبت به محیط اطراف، پیروی از دستورات ساده، حل مسائل ابتدایی و نحوه برقراری ارتباط کودک با همسن و سالان خود سنجیده می شود.پارامترهای اصلی آزمون سنجش کلاس اول: *شنوایی سنجی، بینایی سنجی و سلامت جسمانی *روانشناسی و مهارت حرکتیدر مرحله اول شنوایی سنجی بینایی سنجی و سلامت جسمانی توسط پزشک عمومی ارزیابی می شود اگر در این مرحله کودک مشکلی داشته باشد به پزشک مربوطه ارجاع داده می شود تا مراحل درمان طی شود سپس کودک نزد روانشناس میرود، روانشناس سوالاتی می پرسند تا حافظه کوتاه مدت ، حافظه بلند مدت و ضریب هوشی و توانایی یادگیری کودک را بسنجد.توانایی کودک در مرحله روانشناسی و حرکتی شامل موارد زیر می باشد : پیروی از دستورات ساده، پاسخ به سوال تشریحی که امکان دارد برای کودک دشوار باشد، تشخیص اعداد ، رنگ، حروف ، شکلهای هندسی ساده، اطلاعات عمومی و حل مسائل ساده .در بخش های بعدی سوال هایی که در آزمون سنجش پرسیده می شود جهت آمادگی ذهن آموزان بیان می گردد.برای دانلود و مشاهده کل ویدیو ها و فایل نمونه سوالات اینجا کلیک کنید 

اگه با باز شدن مدارس و مهد کودک ها نگرانی که کودک عزیزت بیمار شه یا کرونا و آنفولانزا رو به خونه بیاره حتما سیستم ایمنیشو تقویت کن. ما به شما شربت ردکولد رو توصیه می کنیم. ردکولد یه محصول دانش بنیان و کاملا طبیعه، از عصاره عناب و شیرین بیان ساخته شده و سرشار از ویتامین ها و ترکیبات ضد ویروس هست. این شربت خوش مزه هم تو کانادا ثبت شده و هم تو ایران مجوز داره و حتی برای پیشگیری و درمان کرونا هم توصیه شده. توی تمام داروخانه ها هم موجود هست. اینم لینک خرید آنلاین: http://pasarpharma.com/product/redcold/