1265
1273

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

برای ما جدیدی  

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میلیون ها سال است که زن ها حامله میشوند وشکمشان میشود خانه موجودی دیگر... میلیون ها سال است که ادم های دیگر شاهد بارداری وزایمان خانم ها هستند اما هنوز هیچ کس به ان عادت نکرده! نه خود زن های حامله ونه رهگذرها... مردم دوست دارند به زنان باردار لبخند بزنندومراقبشان باشند! انگار شکمهای بزرگ وموجودات درونشان هیچ وقت عادی وتکراری نمیشود... جدا چقدر عجیب است نفس کشیدن موجودی زیر پوست تو... چقدر عجیب تماشای تکان خوردنش ودلبسته شدن به موجودی که ساکن دنیایی دیگر است...❤
1279

خوش بحالت سوگل عضو میشن تولد مجازیتو تبریک بگن. 😆😆😆😆 ولی نی نی سایت تولد واقعی منو هم یادش رفت تبریک بگه نامرد😜😜😜😜

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

خوش بحالش تاریخ عضویتش و هم تبریک میگید

فقط 19 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد پسرمه❤خودکشی برابر با مرگ نیست خواهرای نی نی سایتم این اشتباه و من کردم شما نکنید خودکشی یعنی ی درد بزرگ ب دردای دیگت اضافه کنی نکنید دوستان نکنید😞

تفلدش مبارک :)  

یعنی عجایبی که ما تو نی نی سایت میبینیم خدا شاهده آلیس در سرزمین عجایب ندید 😐😐 🎬 عشق من و تو بعد از ازدواج شروع شد...هنگامی که از هم دور میشدیم اشک و نگرانی را در چشمانت خوب دیدم...تو که رفتی بالشتت را در آغوش کشیدم ...چند تاره موی مشکی که روی آن بود را برداشتم و نوازش کردم و بعد در اتاق را محکم بستم تا عطر تو فرار نکند...من تو را دوست نداشتم و تو عاشق من نبودی اما تا یواشکی از پشت پرده دیدمت عاشقت شدم و تو بدون اینکه از قبل مرا ببینی به ناگاه مجنون شدی..●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫●♪♫

عزیزم شاید شما از روی علاقه اینکارو کرده باشی اما کامنت ها سوگل رو ناراحت می کنه 

میتونستی خصوصی ابراز خوشحالی کنی 

ترسناک‌تر از دلار بیست تومنی، کسایی هستن که اصرار دارن بگن بدترین تحریم هادرراهه، در حالیکه خود سیاستمدارای امریکایی میگن دیگه تحریمی برای اعمال نداریم.😖😖
1323

ینی برای تولد خودم انقد سوپرایز نشدم😭😭😭😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢 سلام عزیز دلم تو چقد گلی ! اصلا خودم حواسم نبود .کی هستی زندگیم؟؟؟ اصلا باورم نمیشه😍😍😍😍😍😍😍 عجب دختر مهربونی هستی 

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
1226
تاریخ عضویت شمام مبارک 

تولدمه عضویتم زیادش مونده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد پسرمه❤خودکشی برابر با مرگ نیست خواهرای نی نی سایتم این اشتباه و من کردم شما نکنید خودکشی یعنی ی درد بزرگ ب دردای دیگت اضافه کنی نکنید دوستان نکنید😞
خوش بحالت سوگل عضو میشن تولد مجازیتو تبریک بگن. 😆😆😆😆 ولی نی نی سایت تولد واقعی منو هم یادش رفت ت ...

زندگیم اینجوری نگو خودم برات تولد میگیرم اصلا 

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
زندگیم اینجوری نگو خودم برات تولد میگیرم اصلا 

مرسی گلم😍

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
عزیزم شاید شما از روی علاقه اینکارو کرده باشی اما کامنت ها سوگل رو ناراحت می کنه  میتونستی خصو ...

ن بابا کسی فک نکنم از سوگل بد بگه عزیز دل همس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1280