2726
عنوان

نا خواسته حرفاشو شنیدم

905 بازدید | 81 پست

من با یکی از اقوام نزدیکم همکارم ایشون یه دختر نوجون داره که پدر و مادر هر دو عاشقشنننن از بچگی شدیدا هواش داشتن من هر وقت داره با دخترش صحبت میکنه نا خوداگاه گوشام تیز میشه ایشون همیشه وقتی جلسه اولیا مربیان میشه مرخصی میگیره و همراه خانومش میرن جلسه

امروزم دیر اومد گفت مدرسه دخترم بودم رفته بودن تا حمایتش کنن چون دبیرستانش عوض شده و رفته توی رشته مورد علاقش

ظهر شنیدم داشت با سرویس دخترش صحبت میکرد که حتما دم خونه برسونتش گیر نیستنااااا اصلا

بی نهایت مهربون و همراهن با دخترشون 

دلم بی نهایت گرفت بغض کردم بچه ها

پدرمو که اصلا یادم نمیاد جز کمی از ازاراش

مادرمم اصلا نفهمید کی مدرسم تموم شد کجا دانشگاه رفتم چجوری درسم ۳ ساله تموم کردم چجوری جهاز خریدممم هیچ کدوم نفهمید

خیلی دلم گرفت خیلی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتی کادو هامم خودم میگرفتم میدادم بده بهم

برای اولین یلدایی خودم وسیله گرفتم درست کردم دادم بیاره

خونشم میرم همه کار خودم میکنم

چند روز پیش داییام مهمونم بودن مامانم با مهمونا اومد ولی برای غدا کمکم کرد انگار دنیا رو دادن بهم داشتم از خوشبختی و خوشحالی میمردم

عدالته واقعا😔

2728

دخترش لوس نمیشه به نظرت؟؟ محبت هم حدی داره واللا.بچه باید خودساخته بار بیاد

وقتی دماغت میاد پایین دیگه نکشش بالا، آخه اگه اون بالا جا بود که نمی اومد پایین...                                         کاربری عی نه چندان قدیمی ام.عضویت:😨۱۳۵۷/۱۱/۲۲
افرين به همچين پدر و مادرى اينا انسان واقعين😔

ببین تو نمیدونی اینا چجوری هوای این دختر داره پر عشقش میکنن همه چیزشون گذتشتن براش در عین حال میذا ن خودش تصمیم بگیره و فقط حمایتش میکنن

پدر منم چهار ساله که ازدواج کردم هنوز خونم نیومده. بچم به دنیا اومد نیومد یه سر بزنه گفت نمیتونم بیام. چسبیده به همون زن سلیطه اش😳

تو بارداری هیچ کس غیر از شوهرم هوامو نداشت واقعا دلگیر کننده بود

مطمئن باش همکارتون هم گذشتش شبیه گذشته شماست که الان داره به تلافی اون روزا به دخترش کلی محبت میکنه .ایشالا شمام سر بچه خودتون جبران میکنین

خدایا همه مادران منتظر رو به آرزوشون برسون و همه مادران باردار رو هم نی نی شونو سالم بده بغلشون آمین 😍😍🙏🙏
ببین تو نمیدونی اینا چجوری هوای این دختر داره پر عشقش میکنن همه چیزشون گذتشتن براش در عین حال میذا ن ...

اينجورى هم خوده پدره و مادره ارامش دارن و تو زندگيشون موفقن

هم اينكه اون دختره از لحاظ عاطفى كامله و  با حرف و محبت هر كسى گول نميخوره

🦋تا خدا هست كسى تنها نيست🦋
پدر منم چهار ساله که ازدواج کردم هنوز خونم نیومده. بچم به دنیا اومد نیومد یه سر بزنه گفت نمیتونم بیا ...

منم مریض میشم هیچکس نیست هوامو داشنه باشه خدا ککمک کنه بارواری

2706