2737
2734
عنوان

سزارین تو بیمارستان الغدیر

821 بازدید | 7 پست

سلام بچه ها ممنون میشم دکتر خوب و عالی واسه سزارین تو الغدیر (تهران) بهم معرفی کنید 

خدا جونم مرسی که پسر گلمو گذاشتی تو دلم .خودت مواظبش باش و صحیح و سالم به دنیا بیاد.زندگیم فقط همسرم حسین و پسرم آراز

دکتر فیروزه جلوه  و یا مریم حیدری

متاسفانه دکترخودم با بیممون فسخ قرار دادکرد مجبور شدم یه دکتر دیگه برم پیش جلوه میرم دکتر خوبیه فقط بیمارستانی که دفترچه من رایگانه سز الغدیره و من قبولش ندارم چون هم دولتیه و هم.. ولی میگن تازگیا به بخش زایمان رسیدن...زایمان اولم بیمارستان رسالت بود و خ راضیم اونم فسخ کرده با بیممون

من تا اخر بارداریم پیش جلوه میرم ولی برا زایمان نه میرم گاندی اونجاام برامون رایگانه فعلا

💕
دکتر فیروزه جلوه  و یا مریم حیدری متاسفانه دکترخودم با بیممون فسخ قرار دادکرد مجبور شدم یه دکت ...

ممنون عزیزم .

نمیدونی دست دکتر جلوه واسه عمل خوبه یا نه؟ ازش چیزی شنیدی ک مثلا تو مطبش کسی ازش حرفی بزنه ؟ راستی دستمزدم واسه خودش جدا میگیره؟

خدا جونم مرسی که پسر گلمو گذاشتی تو دلم .خودت مواظبش باش و صحیح و سالم به دنیا بیاد.زندگیم فقط همسرم حسین و پسرم آراز

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ممنون عزیزم . نمیدونی دست دکتر جلوه واسه عمل خوبه یا نه؟ ازش چیزی شنیدی ک مثلا تو مطبش کسی ازش حرفی ...

خواهش میکنم کارش خوبه توو مطبش از مامانه ۱۶ساله گرفته تا ۴۰ ساله بوده و باهاشون حرف زدم همشون راضی بودن

مطبش توو یه ساختمون قدیمیه و برا پدرشه نمیدونم چرا جایه دیگه ایی مطب نمیزنه! ولی اینو بهت بگم خیلی وقت برا مریض میزاره مهربون و با حوصله هسش

بعضی روزا درمانگاه بیمارستان الغدیرم ویزیت میکنه دستمزدم فک‌نکنم جدا بگیره شنبه صبح فک کنم الغدیر باشه زنگ بزن بپرس برو پیشش باهاش صحبت کن

💕
2731
خواهش میکنم کارش خوبه توو مطبش از مامانه ۱۶ساله گرفته تا ۴۰ ساله بوده و باهاشون حرف زدم همشون راضی ب ...

چند شب پیش رفتم الغدیر واسه nstاونجا دیدمش اخلاقش ک خوب و مهربون بود ولی یه پرستاره اونجا بود ببخشید اینو میگم ولی انگار سگ بود فقط پاچه میگرفت ک چرا اومدی اینجا برو بیمارستان دکترت و از این حرفا اومیدوارم روز زایمانم لااقل از این پرستارا نباشه چون اون موقع کلا اعصاب اینجور چیزارو ندارم ممنونم عزیزم لطف کردی

چند شب پیش رفتم الغدیر واسه nstاونجا دیدمش اخلاقش ک خوب و مهربون بود ولی یه پرستاره اونجا بود ببخشید ...

خواهش میکنم عزیزم انشاالله به سلامتی کوچولوتو بغل بگیری اره منم چندسال پیش تعطیلی بود سقط داشتم مجبوری رفتم الغدیر یه پرستاربدرفتار کرد کلا زده شدم از اونجا... انشاالله روز زایمانت شیفتش نباشه اگه دیدی باز پاچه میگیره به رییس بیمارستان شکایتشو بکنین

ممنون میشم برا منم دعا کنی نی نی زود بیاد توو دلم و خیلی منتظر نمونم😙😙

💕
خواهش میکنم عزیزم انشاالله به سلامتی کوچولوتو بغل بگیری اره منم چندسال پیش تعطیلی بود سقط داشتم مجبو ...

ممنونم عزیزم

انشالله خدا به زودی زود دامنتو سبز کنه توکل کن به خدا .خودش بهترینهارو واست رقم میزنه انشالله.

2738