2726

من فقط برنج دارم😭 میخواستم قیمه بذارم که دیدم لپه خیلی کمه

پسرمم خوابیده جرأت ندارم برم تو آشپزخونه، یه کم سروصدا شه بیدار میشه لج میکنه

نمیدونم چی درست کنم😭

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

استارتر عزیزو دوستان اجازه هس من یه سوال بپرسم اصلن به موضوع تاپیک ربطی نداره ولی جوابش مهمه واسم؟

خدایا تودلیم رو سپردم به خودت.دوستان واسه سلامتی تودلیم و اینکه سروقت به دنیا بیاد ان شاءالله یه صلوات بفرستین سابقه یه زایمان تو 26هفته دارم که بچم نموند.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یتیم چه چیه؟

بادمجون مكعبى خرد ميكنى با پياز تفت ميدى بعد گوجه خرد شده اضافه ميكنى با نمك و ادويه و فلفل. ما اينجورى ميپزيم خيلى خوشمزه س

گاهى دلم مى خواد يكى بغلم كنه و بگه:" ميدونم سخت ميگذره ، ولى ايشالا حالت خوب ميشه. بيا اين شكلات، اينم شيش مليون دلار پول"  
2728
ابدو خیار چجوریع خوشمزس؟

چندتا خیار رو رنده میکنی با ماست و یکم آب ما خوزستانیا با ماست ترش درست میکنیم بعدم توش پونه و نعتا خشک میزنیم با نمک با نون تلیت میکنیم میخوریم

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
عااااااالیه.  مواد لازم برای طرز تهیه آبدوغ خیار عبارتند از : *ماست به مقدار ضروری (این ماست ...

بیشتر شبیه ماست و خیاره

ایقد که نـــی نـــی سایت حـسودپـلاستیکی داره فــامیل نداره😄😓😖
من فقط برنج دارم😭 میخواستم قیمه بذارم که دیدم لپه خیلی کمه پسرمم خوابیده جرأت ندارم برم تو آشپزخون ...

یه تن ماهی بردار بپوکون روش

تغییر کردن در زندگی همانند هم زدن غذا در اشپزیست! انسانی که تغییر نکند. ته میگیرد . تلخ میشود. و میسوزد.
چندتا خیار رو رنده میکنی با ماست و یکم آب ما خوزستانیا با ماست ترش درست میکنیم بعدم توش پونه و نعتا ...

سیرهم میشین بنظرم سیر نمیشم

من فقط برنج دارم😭 میخواستم قیمه بذارم که دیدم لپه خیلی کمه پسرمم خوابیده جرأت ندارم برم تو آشپزخون ...

توش رب و سیب زمینی بزن بشه استانبولی

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
بیشتر شبیه ماست و خیاره

اسم با کلاسش ابدوغ خیار خخخخ

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩
عه سرم كلاه رفته همیشه گوشت زدم    

وای چیه گوشت اینقد اینجوری خوشمزززس من خیلیی دوست دارم😋😋

2706