2703
2553
عنوان

چجوری به نامزدم حالی کنم کههه

653 بازدید | 32 پست

از ایمو بدم میااااااااااد😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠😠

وااای دیونه شدم عصبیم کرد

هی ارایش کن لباس پوشیده بپوش بیا ایمو با روسری😥😥😥😥😥😥

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰

خخخ خو برو ایمو

I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid,  I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... عااااشقتم... عاااشقتم... مثه عطر دعا... مثه رنگ خدا... مثه من که نفس به نفس با تو ام همه جا...❤😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
خخخ خو برو ایمو

اگه لختکی و‌بدون ارایش قبول میکنه میرم

۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰
2714
حالیش نکن برنامه رو حدف کن بگو یه برنامه واجب تر لازمم شد حافظه گوشیم جا نداشت مجبور شدم یا سر یه ...

الان وصلش کردم و بعد پاک کردم

یه بار بدون آرایس و نامرتب برو دیگه نمیگه بیا ایمو خودش

از حموم اومدم هول هولکی کردم زدم لباس پوشیدم گرمم شده زنگ نمیزنه😢😢😢😢

خب چرا با ارایش و روسری ؟/مگه فضاش شخصی نیست ؟؟

نه خب محرم نیسیتم

2706