2737
2734
عنوان

خیییلی ناراحتم شوهرم کادو زایمان نداد

| مشاهده متن کامل بحث + 2916 بازدید | 106 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک کنم با این حساب الان خودم پس انداز کنم برای خودم بخرم تو ذوقم نخوره😒بهتره.مال منم فک نکنم بلد باشه یادشم بدم به یورش نمیگیره

خدایاااااا .....من سکوتت را نمی بخشم...

مردها بلد نیستن باید یادشون داد من حامله نیستم ولی از الان بهش توقعاتمو میگم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2731
شاید بلد نیس واقعا بهش یاد بده تو بهش عزیزم گلم عشقم بگو اونم یاد میگیره

اتفاقا چون نشده به مناسبتی کادو بده منم بعدش بهش میگم کادو نداذی میگه خوب میگفتی واسه همین الان گفتم ک بدونه انتظار دارم حتی یه روبوشی و تشکر خشک و خالی رو تخت بیمارستان نکرد

باید تو بارداری بهش چند بار میگفتی تا یادش بمونه 

حالا که نگفتی دیگه غصه نخور بچه چه گناهی کرده شیر عصبی بهش نده

در زلف چون کمندش ای دل مپیچ کانجا     سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت...
2738
مگه باید کادو بده؟چرا باید کادو بده؟

اره دیگه تشکر از زحمات خانوم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

خوااااااهش میکنم خواااااهش میکنم خانم های عزیز کمی باز تر فکر کنید آخه این رسومات چیه درست میکنید؟

مگه شما واسه اون کادو زایمان حامله میشید؟

اصلا چطور دلتون میاد این انتظار رو از شوهرتون داشته باشید وقتی خیلی هاتون وضعیت همسرتون رو میدونید؟

#‍ این مسائل رو کمرنگ کنیم 

💐من دختر بارانم💐

منم الان نزدیک زایمانه و هم تولدم....ازش با خنده پرسیدم چی بهم کادو میدی گفت یه گردبند ظریف....ولی نگیره هم ناراحت نیستم با این وضعیت طلا

زندگی زیبا و مثبت از ذهنی زیبا و مثبت ساخته می شود
2706