2726
تارا جون این 40 روزا رو پشت سر هم طی میکردی؟ اول از کدوم شروع کردی؟ 40 روز اول چیکار کردی گلم؟

ببخش دیر دیدم 

نه پشت سر هم نبود همینجوری شروع میکردم به چله. ترتیبش هم همون بود ک گفتم ولی ترتیبش مهم نیست

تویی دریا منم ماهی، چنان دارم که میخواهی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خانمی از امامان هزاران حدیث وجود داره ولی خب در اصل بودن شون باید دقت کرد! خیلی ها در اون زمان کارش ...

عزیزم من خودم درس خونده ام ولی با کارایی ک تو بارداری کردم زیبایی بچه م ده برابر من و همسرم هست طوری که اغلب میگن چرا این بچه انقدر خوشگله به کی رفته ک من واقعن بم برمیخوره😆😆

تویی دریا منم ماهی، چنان دارم که میخواهی
عزیزم من خودم درس خونده ام ولی با کارایی ک تو بارداری کردم زیبایی بچه م ده برابر من و همسرم هست طوری ...

چیکارا کردی عزیزم؟

سنجاق سرم ازعشق چیزی نمیفهمد... فقط همین رامیداند.. وقتی تو می ایی ... چگونه زیباترم کند...
2728
کدوم صفحه ست؟من هفته 6 میخوام از الان شروع کنم چیکار کنم؟

عزیزم من تا حدودی صفحات رو خوندم البته شاید در حد 20 صفحه که یکسری مطالب مشترک داره.من چکیده بررسی خودم و نکاتی هم که دوستان اینجا گفتن رو برات میذارم:

مردان قبل از اقدام به بارداری:هر روز گلابی

ماه اول بارداری: به، برای تشکیل قلب جنین
ماه اول تا هشتم: بعدازظهرها 2 عدد پرتغال
ماه دوم بارداری: عناب،گلابی
ماه هشتم بارداری: خواندن سوره یوسف بر یک عدد سیب قرمز، مصرف روزانه 3 عدد سیب مخصوصا قرمز
سه ماه آخر: نمک زیاد مصرف نشود
سه ماه آخر بارداری:مصرف عرق کاسنی برای پیشگیری از زردی نوزاد
در سه ماه اول بارداری: از اینترنت کمتر استفاده شود
از سه ماهه دوم بارداری به بعد(ماه شش): بیشتر به پشت بخوابید
همه 9 ماه: پس از غذا دانه رازیانه جویده شود.

تقریبا در 8 هفتگی چشم بچه تشکیل میشه در اون زمان عرق رازیانه بخوریم (نکته ای که خودم بهش اضافه میکنم اینه که دکترها مصرف رازیانه رو در دوران بارداری منع میکنند،در این مورد حتما بیشتر بررسی کن!)

انگور: در دوران بارداری رنگ چشم بچه را روشنتر میکند

انار
خربزه با پنیر
هلو تازه یا برگه خشک آن
زیتون
روزی یک قاشق روغن زیتون

نزدیک زایمان: مصرف خرما

تجربیاتی که دوستان در اختیار گذاشتن هم اینهاست:

1_من پسرم سفید، مو طلایی و چشماش سبز طوسیه، البته الان ۶ ماهش نشده شاید رنگ چشماش عوض بشه، در مجموع ب اذعان همه ناز و خوشگله، بسیار هم خوش خنده و آرومه و اصلن اذیت کن نیست، ایناک همش لطف خداست ولی کارایی ک من کردم تو بارداری: چهل روز سیب و یوسف ناشتا، چهل روز انار و یاسین ناشتا، چهل روز بادام و انعام ناشتا، چهل روز یاسین و به ناشتا، ی بار ختم قرآن ب نیت امام زمان، تخم مرغ دوزرده هم خوردم ، روزی صدتا صلوات و دیگه یادم نیست ولی پسرم از خودم و شوهرم خیلی زیباتره الحمدلله رب العالمین

2_دوستای خوبم منم یک دختر دارم که هر جا میرم از خوشگلیش میگن من سه ماه قبل از بارداری هر روز صبح قبل از صبحانه ده عدد بادام شیرین میخوردم که این رو تو کتابی خوندم که در دوران قدیم زنان اروپایی سه ماه قبل از نزدیکی صبح زود ده عدد بادام درختی میخوردن منم خوددم و چهار مغز و هر روز دو عدد سیب آب جوشیده میخوردم چایی و فست فود و نوشابه اصلا نمیخوردم خیلی هم کلا خودم به گفته بقیه شاد و خوش خلق هستم دخترم هم با هوش خوشگل و خوش اخلاق شده یه چیز دیگه هم که تو یه کتاب خوندم این بود که کیفیت رابطه جنسی این که خیلی عاشقانه باشه و واقعا زن و شوهر هم رو دوست داشته باشن باعث خوشگلی بچه میشه منم تو بارداری شلغم زیاد خوردم دخترم خیلی زود به حرف اومد واسه دندونش هم اصلا اذیت نکرد زیتون هم هر روز میخوردم

3_رنگ چشم همه جنین ها تاماه هشتم آبیه وماه هشتم ب بعد رنگ میگیره دم کرده سنبل الطیب باعث میشه چشم بچه رنگی بمونه...مصرف هر روز ی دونه انارشیرین ب صورت ناشتا هم توصیه میشه برای زیبایی...سیب قرمز هم باعث میشه بوی بچه خیلی خوشبو باشه...شلغم هم باعث سفیدشدن بچه میشه...واسه بورشدن موهاشم هر روز حموم برین تا چربی های بدنتون شسته بشه و تامیتونین ویتامینDنخورین که کمبود ویتامین د باعث مو بور شدن میشه

4_سلام دوستان من تویه مقاله علمی وباکلی تحقیق فهمیدم که عنصر منیزیم باعث چشم ابی ورنگی میشه،اونم توسه ماهه اول بارداری،تویه تحقیق علمی اومدن تورژیم غذایی یه زن هندی که نه خودش ونه شوهرش ونه فامیلاشوندچشم ابی بودن تو۳ماه اول بارداری تخم مرغ غنی شده منیزیم دارددن وبچه متولدشده چشم ابی شد

5_منم تخم مرغ زیاد خوردم سه ماه اول که هر روز میخوردم دخترمنم لپش چاله میشه

6_من شنیدم خواندن چهل بار سوره ی یوسف به چهل سیب و خوردن آن در بارداری بچه رو زیبا میکنه....بعضیا توی همین سایت تاثیرش رو دیدن

7_من تو بارداری خیلی میوه میخوردم به خصوص سیب . قبل بارداری هم خدود یک ماه قبل هر زوز و یا تا جایی که میشد ناشتا اب انار یا خود انار رو میخوردم و این که عرق رازیانه هم خیلی خوردم هم قبل بارداری هم تو باترداری اوایل بارداری و اواخر بارداریم زیتون زیاد خوردم و روغن زیتون هم همینطور شیر خیلی زیاد خوردم به خصوص اون اخرا این که میگن رازیانه چشم رو زیبا میکنه واقعا درسته چشمای دختر من فوق العاده دلرباست و این که رنگشم خیلی خوشکله سبز زیتونیه من سه ماه اول بارداریم هر روز تهم مرغ میخوردم حس میکنم روی هوش دخترم تاثیر به سزایی داشت الان دخترم یه طور خاص سفیده پوستش خیلی خوشکله من خودم فکر میکنم به خاطر روغن زیتونو شیری هست که خوردم البته من و شوهرهم سیاه نیستیم و خیلی سفید هم نیستیم

8_هر روز خواندن سوره قلم: هوش بچه

موقع اقدام آیه نور را پخش کرده بودیم...خودم 4 قول را برای دوری شیطان میخوندم... اتاق هم تاریک بودو ب ...

ببخشید اما چطور زمان اقدام قران پخش کردین منکه اصلا مذهبی نیستم یه جوری شدم فکرکن صدای قران بیاد و در حال رابطه باشی. جدا از اون چطور بدون حرف و نگاه و با صدای قران تو اون فضای معنوی ارضا شدین؟! حسش نمیاد که! اخه کاملا یه پروسه ی ذهنی و احساسیه. اصلا ادم عذاب وجدان میگیره. خیلی برام عجیبه.منظورم اینه که من و همسرمکه تاکید میکنم مذهبی هم اصلا نیستیم اصلا نمیتونیم حتی به همسرم گفتم اعصابش خرد شد

نگین جون هرچی شد بیا بگو تخم مرغ دوزرده میگن چشم بچه رو رنگی میکنه

سلام عزیزم الان دخترم 15 ماهشه و چشماش سبز عسلیه و واقعا خوردن تخم مرغ دو زرده تاثیر داشت چون نه من نه همسرم چشم رنگی نبودیم

سلام عزیزم الان دخترم 15 ماهشه و چشماش سبز عسلیه و واقعا خوردن تخم مرغ دو زرده تاثیر داشت چون نه من ...

سلام خاهر میگم ببخشید ولی تخم مرغ دو زرده از کجا باید پیدا کنیم بعد چجوری  تشخیص بدیم که دو زرده است یا نه 

لطفامیشه برا سلامتی نی نی تودلیم صلوات بفرستید 🙏😍🙁
2706