2737
2734
من پسرم سفید، مو طلایی و چشماش سبز طوسیه، البته الان ۶ ماهش نشده شاید رنگ چشماش عوض بشه، در مجموع ب ...

تارا جون این 40 روزا رو پشت سر هم طی میکردی؟ اول از کدوم شروع کردی؟ 40 روز اول چیکار کردی گلم؟

دوستون دارم مامانا 😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان من تویه مقاله علمی وباکلی تحقیق فهمیدم که عنصر منیزیم باعث چشم ابی ورنگی میشه،اونم توسه ...

تخم مرغ غنی شده یعنی چی🤔

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2728
پسر من یک سال و دو ماهشه , من هم زمان بارداری خیلی دنبال این قضایا بودم که بچم خوشگل و باهوش بشه هنو ...

عزیزم سلام ببخشید کندر و دقیقا از کی خوردی، ؟دکترت میدونست ؟  من هفته ۵ هستم بخورم؟

من به تمام خواسته هام رسیدم. خدایا شکرت😍

این چرت و پرتا چیه اینجا می گین؟

هوش بچه متوسط هوش پدر مادرش میشه. کندر چیه بابا

و چهره کاملا وراثتیه. خیلی از صفات ژنیتیکی ممکنه برگرده به چند نسل قبل حتی!

یه کم مطالعه رو بالا ببریم بد نیس.حرفای زنای 90 ساله رو نزنین...

منتظر معجزه خداوند هستم...😊
این چرت و پرتا چیه اینجا می گین؟ هوش بچه متوسط هوش پدر مادرش میشه. کندر چیه بابا و چهره کاملا وراث ...

عزیز دل درمورد سخن شما بگم که اولا چرت و پرت چیزیه که واقعیت نداشته باشه

ثانیا اگر مسلمانی و شیعه ای و حرف امامانت رو قبول داری باید اینو بدونی که ازامامان ما روایات بسیاری هست که کندر هوش فرزند رو بالا میبره

سیب و گلابی و خربزه و مخصوصا به برای زیبایی فرزند مفیده

به همه توصیه میکنم کتاب حلیه المتقین رو بخونین چیزهای جالب و مفیدی توش داره از فرزند اوری

درضمن کسی که مثل 90 سال قدیم فکر میکنه خیلی باید عاقل و باهوش باشه چون اونموقع ها جوری سالم زندگی میکردن که هم فرزندانشون و هم خودشون تا دویست سال عمر میکردن

و اگر به مطالعه و اطلاعات بالا باشه باید ما اطلاعاتمون خیلی بالاترا زشما باشه چون از احادیث و روایات اینارو میگیم

لطفا به نظرات همدیگه توهین نکنیم اگر چیزی نمیدونیم

2738
عزیز دل درمورد سخن شما بگم که اولا چرت و پرت چیزیه که واقعیت نداشته باشه ثانیا اگر مسلمانی و شیعه ا ...

خانمی از امامان هزاران حدیث وجود داره ولی خب در اصل بودن شون باید دقت کرد!

خیلی ها در اون زمان کارشون جعل احادیث بوده.

الان علم پزشکی می گه چهره فرزند ترکیبی از پدر مادر و بستگان و در نهایت ژن های نسل های قبلی هست.

همین کندری که شما می گین...می دونستین تو پیش فعال بودن بچه تاثیر می ذاره؟؟؟

بارها دیدم تو تلویزیون دکتر می گفت هنوزم هستن زنایی که میان مطب ما و  بحث کندر  رو پیش می کشن !می گفت باور کنید هوش بچه،متوسط هوش پدر مادرشه و کندر هیچ تاثیری در هوش بچه نداره.

ما یا متخصصان و دکترای طراز اول رو قبول داریم و طبق داروها و... جلو میریم یا  نه خودمون فوق تخصص هستیم و تجویز می کنیم!!!

منتظر معجزه خداوند هستم...😊

سلام به همه من تازه اين تاپيك ديدم ميخوام التجربتين خودم بگم براتون والبته اولش چند نكته

نكته اول به اون خانمهايي كه همش حرف ازژن ميزنن وكلا اين مسائل روميبرن زيرسوال.مادرعلم يه مبحث داريم به نام وراثت ومحيط يعني اينكه دركنار ژن محيط هم تأثير داره پس قطعا اين مواردي تاثيرنيست واونيكه شما ميگيدصددرصد ژن هست مربوط به چهره انسان قطعا بچه من چهره دخترهمسايه رونميگيره اما رنگ ورو حتي دربزرگسالي هم تحت تاثيرمحيط هست

پسرم محمدآروين ٩٧/٨/١٨

نكته دوم اينه كه باخوردن اين چيزها ما ميتونيم يه ني ني خوشگل بياريم اما اون بچه اگه بعدا درمحيط بد باتغذيه بد قراربگيره ممكنه بدرنگ ورو بشه پس محيط تنها دربارداري موثرنيست بلكه بعدش هم تأثير داره

پسرم محمدآروين ٩٧/٨/١٨

واماتجربيات خودم من دوتا دختر دارم كه دختر أولم هم اينكه به سختي حامله شدم وهم اينكه قبلش يه سقط داشتم وباز سربارداري دخترم هم خونريزي كردم باعث شد خيلي وسواسي بشم يعني حتي اگه آب هم ميگفتن بچه روخوشگل ميكنه ديگه نميخوردم حتي قرصهاي ويتامين وقتي يكي بهم گفت بچه روخوشگل ميكنه ديگه نخوردم امابجاش چون ويارخيلي بدي داشتم همش قره قروط ميخوردم دخترم كه بدنيا اومدخيلي سبزه شده بود منوشوهرم هردوتاگندمي باژن سفيدهستيم واسه همين هركي دخترموميديدباورش نميشداين دخترماست وهمّش به زبون مياوردن كه مامان باباش كه سياه نيستن اين چرااينقدسياهه ومنك كلي دلم ميگرفت وباخدادرد ودل ميكردم ميگفتم خداجونم دستت دردنكنه كه بهم بچه سالمي دادي حالا اگه يه ذره رنگشو روشنترميكردي چي ميشد خلاصه همه اينا گذشت ولي دخترم بعد از٤ماهگي رنگش روشن شدبه خاطراينكه به شير و ويتامين هاش خيلي مي رسيدم خودم همه نوع ويتامين خوردم تاشيرم غني باشه

پسرم محمدآروين ٩٧/٨/١٨

اما واسه دختر دومم كه حامله شدم ازهمون اول همه چي واسه خوشگلي رعايت كردم ودخترم كه بدنيا اومد سفيد باچشمهاي خاكستري سبز شد واينبارهمه ميگفتن اين به كي رفته اينقدخوشگل شده  ولي خوب چشماش بعداز٦ماه تيره شد ولي جذابيت چشمهاومژه هاش هنوز هست

پسرم محمدآروين ٩٧/٨/١٨
2706