2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تازه ی زنه هم زنگ زد با موبایلش و همین جیزا رو گفت اسم و مشخصات و حتی ادرس خونه رو هم درست گفت شوهرم میگه اومد جوابشونو نده کلاه برداریه 😑

باردار نیستمتیکر یک سالگی پسر قشنگم 😍😘
2456
2714

عبارت لغو را ارسال فرما😕

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
تازه ی زنه هم زنگ زد با موبایلش و همین جیزا رو گفت اسم و مشخصات و حتی ادرس خونه رو هم درست گفت شوهرم ...

خودت بهش گفتي؟

جواب ندياااا دهنتون سرويس ميكنن

برا ماشين هم بمن ز زدن كثافتا چ اعصابي از من خرد كردن نميبخشمشون

محل نذار

يعني كي دنيا تموم ميشه    حالا ك چي مثلا مثال  امروز اعصابم خرده دلم ميخاد بزنم شل و پل تون كنم    
2706