2733
2739

بچه ها من کلا دربرابر شوهرم خیلی ادم بیخیالم البته از درون بهم میریزم ولی از اون جایی که از بچگی دوست داشتم ادم بیخیالی باشم تا همیشه جوون بمونم در کل بیخیالم و شوهرم از این اخلاقم متنفره خیلی بارها به خاطر همین قضیه باهام دعوا کرده

ولی چند روز پیش خونه یکی از اشناها بودیم شجاعت یا حقیقت بازی می کردیم که ازش پرسیدن اولین چیزی که باعث شد جذب من بشه چی بوده و این که اون اخلاقش رو خیلی دوست داشته باشی گفت بیخیالیش رو احساس کردم داره مسخرم می کنه نظر شما چیه؟

همون جاهم بهش چند بار گفتم گفت من راستش رو گفتم

یا این که من تو جمع به اون زیادی مسئله ای شد و گفتم من از ته قلم عاشقشم ولی اون هیچی نگفت وجمع همه به شوخی بهش گفتن تو چرا نمی گی و اینا بعد دقیقا 1 ساعت و نیم شروع کرد از خیلی از مسائل گفتن و تهش گفت بنابر همه اینا منم خیلی دوسش دارم یعنی می مرد همون اول بگه🙁

ماه دیوانه ی من!به هوای هوست جانی و جلاد شدم!من مریضم قطعا توی دیوانه نشستی به دلم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نسبت به شوهرت اصلاااااا تاکید میکنممم اصلااا بیخیال نباش..مردا عاشق وقتین که همسرشون بهشون توجه میکنه هرچند ک کمی غر میزنه.مثلن شوهر من خودش حرصم میده بعد میخنده.یا وقتی از فلان زن میگه و من حرص میخورم و میبینه حرص میخورم و باهاش قهر میکنم و سنگین میشم بازم ته دلش هرچند نشون نده ولی ذوق میکنه.این عادت مرداس.اینجوری میزان علاقه طرف مقابلشون رو نسبت به خودشون میفهمن.تو وقتی بیخیال باشی شوهرت فک میکنه اصلا برات مهم نیست.اینجور نباش.

شاید مردن بهتر از افسرده زندگی کردن است!
نسبت به شوهرت اصلاااااا تاکید میکنممم اصلااا بیخیال نباش..مردا عاشق وقتین که همسرشون بهشون توجه میکن ...

منظور من از بیخیالی این بود که جوش نمی زنم مثلا اگر یه وسیله ای گم بشه شوهرم زمین و اسمون رو بهم می دوزه ولی من نه

چیزای این طوری رو گفتم والا نسبت به شوهرم و این مسائل اصلا بیخیال نیستم

ماه دیوانه ی من!به هوای هوست جانی و جلاد شدم!من مریضم قطعا توی دیوانه نشستی به دلم...
2738
منظور من از بیخیالی این بود که جوش نمی زنم مثلا اگر یه وسیله ای گم بشه شوهرم زمین و اسمون رو بهم می ...

اهان.خوبه خداروشکر.ترسیدم.😌

شاید مردن بهتر از افسرده زندگی کردن است!
خب خجالت کشیده بیچاره

بابا خجالتش بخوره تو سرش فامیل خودش بودن اگه من اینا رو چهارساله می شناسم او 24 ساله

و بعد من به صراحت گفتم ولی عین دسته بیل وایساده بود

منظور من از بیخیالی این بود که جوش نمی زنم مثلا اگر یه وسیله ای گم بشه شوهرم زمین و اسمون رو بهم می ...

بیخیالی باعث جوون موندن میشه؟

از فردا برم توکارش

"من بسیار ثروتمند، بسیار، زیبا و بسیار غمگینم" ................................................................................................................ می توان همچون عروسک های کوکی بود/با دو چشم شیشه ای دنیای خود را دید/می توان در جعبه ای ماهوت/با تنی انباشته از کاه/سالها در لابلای تور و پولک خفت/می توان با هر فشار هرزه دستی/بی سبب فریاد کرد و گفت/"آه من بسیار خوشبختم"
بیخیالی باعث جوون موندن میشه؟ از فردا برم توکارش

شما حرص نخوری خود به خود کمتر فرسوده میشی