2733
2734

😂چقدر خوشحالیم .ریلی؟

اصن حس خاصی ندارم بش مث بقیه برنامه هاس برام حیف نمیشه توش رل پیدا کرد😆

این مصیبت هایی ک الان داریم                      بخاطر اون دعاهاییه ک باید به ده نفر ارسال میکردیم و نکردیم  
😂چقدر خوشحالیم .ریلی؟ اصن حس خاصی ندارم بش مث بقیه برنامه هاس برام حیف نمیشه توش رل پیدا کرد😆

من رلت بشم ؟💔

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبلا خيلي خوشحال بودم 

چون هر سوالي داشتم به جوابش ميرسيدم ولي الان نه 

فقط برا سر گرمي ميام 

صميميت هم فقط در حد همينجا كه خبر همو بگيريم ، بيرون يا تلفني نه 

⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 
2731

آم خب خوشحالم آره 

کلا آدم درد و دل نیستم زیاد

خیلی بسیار زیاد چقدم که ماهن👿❤

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
جون باااااو😍نمیگی من سنگ کوب میکنم یهویی میگی😁

یه حلقه بدلی اسمتو روش نوشتم میخوام بیام دستت کنم بیای تو سرنوشتم 💵😍😅بخدا طلا گرونه وگرنه میخریدم برات عجقم

یه حلقه بدلی اسمتو روش نوشتم میخوام بیام دستت کنم بیای تو سرنوشتم 💵😍😅بخدا طلا گرونه وگرنه میخریدم ...

😂😂😂راضیم ازت.کی میای خاستگاری فقد؟😎

این مصیبت هایی ک الان داریم                      بخاطر اون دعاهاییه ک باید به ده نفر ارسال میکردیم و نکردیم  
2738
😂😂😂راضیم ازت.کی میای خاستگاری فقد؟😎

😓😓😓😓💔💔💔💔💔

قط و وصل میش 

صداتو ند

بیق بیق بیق بیق بیق

😓😓😓😓💔💔💔💔💔 قط و وصل میش  صداتو ند بیق بیق بیق بیق بیق

واسه فردا وقت محضر گرفتم ادرسو برات میفرسم قوبانت ستاره بچینی بوس بوس😆

خخخخخخ خیلی باحالی عزیز

دورت بگردم ❤😄باحالی از خودته