2703
2553
عنوان

کیا به بچه هاشون شربت گریپ میکسچر خارجی (نرس هارویز) دادن؟!😩😩😩

| مشاهده متن کامل بحث + 80406 بازدید | 38 پست
من کولیک اید دادم ب دخترم ک عالی بود و ارومش میکرد سریع گریپ میکسچر رو هم ایرانیشو دادم ک تاثیر چندا ...

ایرانی واسه دخترمنم تاثیر نداشت

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دوبار ایرانیشو دادم به دخترم . بعداز اونم دیگه ندادم به صلاح دید خودم قطره پدی لاکت دادم دیگه .

پدی لاکت اثرنکرد

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤
2456

سلام عزیزم 2 تا 4 ماهگی اوج کولیک هست و من هم اواخر این شربت رو بهش میدادم آب رو آتیش بود برای بچه من عوارضی نداشت. دکترش نوشته بود. عزیزم نبات داغغلیظ درست کن و یه کم عرق نعنا بزن بهش با قطره چکون کم کم بریز گوشه لپش خیلی خوبه

سلام عزیزم 2 تا 4 ماهگی اوج کولیک هست و من هم اواخر این شربت رو بهش میدادم آب رو آتیش بود برای بچه م ...

مرسی عزیزم

ازصبح همش چشاشو میماله. انگار که میخاره. میگم نکنه حساسیت داره؟!

2714

منم خریدم از پانزده زوزگی دارم بهش میدم واقعا آب زو آتیش بود ب جا شس بار در روز سه بار در روز هر بار ی قاسق چایی خوری ک معادل دو نیم سی سی میشه میدم ب دخترم هم خوابش هم باد و نفخ و دردش عالیه من ۷۵خریدمـ گریپ واتر

خدایا شکرت بابت تمام نعمت های خوبی ک بهم دادی 

دکتر به پسر منم داد ولی گفت فقط روزایی که خیلی اذیت میکنه بده بهش 

چند روزی بود خیلی اذیت میکرد بردم پیش دکترش گفت تا چهار روز هر شش ساعت یه سی سی بده بهش 

الان که شما میگی میفهمم علت چند روز اروم بودنش همین شربت بوده 

من میترسیدم نمیدادم بهش دوباره نفخ کرد شکمش از دیروز شوهر میده باز اروم شده 

عوارض داره فک کنم منکه نگرانم 

منم خریدم از پانزده زوزگی دارم بهش میدم واقعا آب زو آتیش بود ب جا شس بار در روز سه بار در روز هر بار ...

سلام عزیزم عکس شربته  رو داری ببینم؟ منم امروز خریدم بدم بهش تا الان کولیک ایز و کولید اید و دایمیتیکون دادم 

2706