2703
2553

سلام خانوما

دختر من توی 4ماه هستش. ازچهل روزگی متوجه کولیکش شدیم. انواع قطره ها و شربت هارو دادم و تاثیر چندانی نداشت. البته الان بهتره ولی بازم بعضی شبا اذیت میکنه.حالا خودم شربت گریپ میکسچر خارجی واسش خریدم. دوروزه بهش میدم خیییییلی ارومه و خییییلی میخوابه. توی اینترنت سرچ کردم بعضیا خیلی بدگفته بودن از گریپ میکسچر. میخواستم بدونم شما به بچه هاتون دادین؟ تاثیر داشته؟ خدای نکرده حساسیت یا مورد خاصی نداشتن؟ ایا دکتر تجویز کرده واستون؟ تاچندوقت و روزی چقد دادین؟

من موندم بهش بدم یانه

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای خدای من اصلا اسم کولیک میاد سردرد میگیرم😢😢😢😢

😭😭😭😭😭

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤
2720
من یکی دو بار ایرانی شو دادم

ازخارجیش بدنشنیدی؟

2714
من ایرانیش دادم اثر نمیکرد شربت گل گریب و ایزی کول دادم برا بچه من زیاد تاثیر نداشتن.کم کم بهتر شد

خارجیش بده ایا؟

من فقط گریپمیچر خارجی دادمبه دخترم

عوارض نداره؟ حساسیت نداد؟ خیلی میخوابید؟

نمیدونم.فک نکنم اگه بهش میسازه ارومه بهش بده.ب دلت بد نگیر

اره خیلی ارومه

خوابش زیاد شده.میترسم بد باشه

2706