1147
1273

سلام خانوما

دختر من توی 4ماه هستش. ازچهل روزگی متوجه کولیکش شدیم. انواع قطره ها و شربت هارو دادم و تاثیر چندانی نداشت. البته الان بهتره ولی بازم بعضی شبا اذیت میکنه.حالا خودم شربت گریپ میکسچر خارجی واسش خریدم. دوروزه بهش میدم خیییییلی ارومه و خییییلی میخوابه. توی اینترنت سرچ کردم بعضیا خیلی بدگفته بودن از گریپ میکسچر. میخواستم بدونم شما به بچه هاتون دادین؟ تاثیر داشته؟ خدای نکرده حساسیت یا مورد خاصی نداشتن؟ ایا دکتر تجویز کرده واستون؟ تاچندوقت و روزی چقد دادین؟

من موندم بهش بدم یانه

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤
وای خدای من اصلا اسم کولیک میاد سردرد میگیرم😢😢😢😢

😭😭😭😭😭

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

1307
من یکی دو بار ایرانی شو دادم

ازخارجیش بدنشنیدی؟

1320

من کولیک اید دادم ب دخترم ک عالی بود و ارومش میکرد سریع گریپ میکسچر رو هم ایرانیشو دادم ک تاثیر چندانی نداشت🙄

فقط 2 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
      تیکر هدفمه...شروع رژیم  ۹۸/۱/۱۶ انشاءالله ب هدفم میرسم❤❤❤*وزن شروع83.450*🔓                    *وزن هدف اول۸۰*🔓       *وزن هدف دوم ۷۵*🔓               *وزن هدف سوم۷۰*🔓     *وزن هدف طلایی۶۵*🔓❤❤❤
من ایرانیش دادم اثر نمیکرد شربت گل گریب و ایزی کول دادم برا بچه من زیاد تاثیر نداشتن.کم کم بهتر شد

خارجیش بده ایا؟

من فقط گریپمیچر خارجی دادمبه دخترم

عوارض نداره؟ حساسیت نداد؟ خیلی میخوابید؟

نمیدونم.فک نکنم اگه بهش میسازه ارومه بهش بده.ب دلت بد نگیر

اره خیلی ارومه

خوابش زیاد شده.میترسم بد باشه

1226
من کولیک اید دادم ب دخترم ک عالی بود و ارومش میکرد سریع گریپ میکسچر رو هم ایرانیشو دادم ک تاثیر چندا ...

ایرانی واسه دخترمنم تاثیر نداشت

منم دوبار ایرانیشو دادم به دخترم . بعداز اونم دیگه ندادم به صلاح دید خودم قطره پدی لاکت دادم دیگه .

پدی لاکت اثرنکرد

سلام عزیزم 2 تا 4 ماهگی اوج کولیک هست و من هم اواخر این شربت رو بهش میدادم آب رو آتیش بود برای بچه من عوارضی نداشت. دکترش نوشته بود. عزیزم نبات داغغلیظ درست کن و یه کم عرق نعنا بزن بهش با قطره چکون کم کم بریز گوشه لپش خیلی خوبه

1220