2737
2734

من کارشناسیه غیر مرتبط دارم.خیلی ساله که از درس ودانشگاه دور شدم.الان میخوام ارشد روانشناسی عمومی بخونم.چه کتابایی باید بخرم؟جزوه های مدرسان شریف خوبه؟میتونم از کتابخونه تهیه کنم؟

سلام....منم مثل شما بودم....کتابهای ارشد مدرسان شریف خوندم خوب بو

ممنون عزیزم.موسسه شرکت کردی یا فقط کتاباشو خوندی؟دولتی قبول شدی؟کتاباشو ازکجا تهیه کنم نمیخوام موسسه برم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم.موسسه شرکت کردی یا فقط کتاباشو خوندی؟دولتی قبول شدی؟کتاباشو ازکجا تهیه کنم نمیخوام موسسه ...

از کتاب فروشی خریدم...اما یادمه خود مدرسان پکیج های خوبی میزاشت که هم خوش قیمت بود هم مفید...متاهل بودم نمیشد برم راه دور باید میرفتم آزاد

2728
از کتاب فروشی خریدم...اما یادمه خود مدرسان پکیج های خوبی میزاشت که هم خوش قیمت بود هم مفید...متاهل ب ...

چه خوب.میتونم بپرسم کارشناسی چی خوندی؟خیلی باید بخونم یا کم؟با بچه میشه به نظرت قبول شد؟

چه خوب.میتونم بپرسم کارشناسی چی خوندی؟خیلی باید بخونم یا کم؟با بچه میشه به نظرت قبول شد؟

کارشناسی مهندسی شیمی...والا من بچه نداشتم دقیق نمیدونم اما بد نخوندم... زبانم هم خیلییی خوب بود درصدش عالی بود بقیع درسها هم بد نزدم

2738