2737
2734
عنوان

هدف داشتن

209 بازدید | 18 پست

سلام دوستاااان عصری پاییزی بخیر

اگه کسی هدف داشته باشه اما راه رسیدن بهش را ندونه باید چیکار کنه؟

مثلا میخوام ارشد دانشگاه تهران قبول بشم

واسه خودم خونه و ماشین بخرم

بورسیه واسه خارج ازکشور

و...میشه هرچی توذهنت هس بگین؟ممنون

من مرید قمرعلقمه ام زهمه دست کشیدم که توباشی همه ام                                                           ♥التماس دعای شهادت
باید از کسانی که اون راه رو رفتن یا حداقل درموردش اطلاعاتی دارن بپرسی.‌مسیر و مشخص کنی و برای رسیدن ...

ممنون گلم ولی مشکلم همینه کسی را نمیشناسم  

من مرید قمرعلقمه ام زهمه دست کشیدم که توباشی همه ام                                                           ♥التماس دعای شهادت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اول باید بشینی بکوب بخونی تاارشد قبول شی از اونایی ک قبول شدن راهنمایی بگیری 

. بعد ارشد  ک همچنان تاپی ... کار پیدا کنی ...پولاتو جمع کنی ...اگر همچنان تاپ موندی کارای بورسیه رو بکن تا فاند دکترا بگیری اونجا هم پولاتو جمع کن خونه و ماشین بخر

2731
اول باید بشینی بکوب بخونی تاارشد قبول شی از اونایی ک قبول شدن راهنمایی بگیری  . بعد ارشد   ...

ممنون عزیزم،کسی را نمیشناسی ارشد روانشناسی تهران قبول شده باشه؟

نه عزیزم . تاپیک بزن اگر کسی بود بیاد راهنمایی کنه

باشه گلم ممنون ازت

2738
ای خدا یاد اهداف برباد رفته خودم افتادم.ازدواج به معنای واقعی رید به همه اهدافم

ببخشید عزیزم اگه حالت بد شد

مگه نمیشه بعدازدواج ادامه بدی؟

ببخشید عزیزم اگه حالت بد شد مگه نمیشه بعدازدواج ادامه بدی؟

نه عزیزم نمیشه،تو کشور ما اجازه همه چیز یک زن دست شوهرشه،من قربانی اعتماد شدم،اعتماد به حرف،تو جلسات خواستگاری همسرم عنوان کرد که با کار کردنم مشکل نداره،با ادامه تحصیلم مشکل نداره،کلا با هیچ چیزی مشکل نداشت،منم اعتماد کردم و موقع عقد ازش امضا نگرفتم،ابعد از ازدواج زد زیر همه چیز.حتی نمیخواست بذاره لیسانسم را تموم کنم،پدرم خیلی جدی تو روش ایستاد و کل هزینه تحصیلمم قبول کرد و گفت ما تو فامیل زیر لیسانس نداریم واسم کسرشانه.با بدبختی و دعوا من لیسانس را هفت ترمه گرفتم....دوره های گویندگی را رفته بودم یه مجری توانا بودم،دیگه اجازه نداد ادامه بدم.با همه دوستام قطع رابطه کردم.آموزش رانندگی نمیذاره برم،سرکار نمیذاره برم،مگه در کنار خودش.کلاس خیاطی میرفتم میدونست علاقه دارم دوبار چرخ خیاطیم را کوبید زمین که تهدیدم کرده باشه،همین نی نی سایتم نمیذاره بیام،اجازه هیچ کاری را ندارم،تا ببینه به یک چیزی علاقه مند شدم اونو ازم میگیره.

خدایا شکرت   

طبق تحقیقات دانشگاه استنفورد 97% مردم جهان بی هدفن!

هاااااااااانی اینا هدف نیس... اینا آرزوهاتن!!!!!!! اینا مقصدتن!!! یه روزی یه جایی میخوای بهشون برسی!!! اگه 10 سال بعدم ازت بپرسن هدفات چیه شاید همینارو بگی!

آرزوها باید تبدیل بشن به هدف!!!! اول برو بنویس چه سالی میخوای ارشد تهران قبول شی!!!! به این میگن هدف!!! باید بنویسی و بذاری جلوت هر روز ببینیش!!!! بعد همون هدف باید خورد بشه به برنامه! اهداف باید بزرگ باشن ولی قدما و برنامه ریزیا کوچیک که بتونی شروع کنی!!!!!!!!

مثلا مشخص کن اینماه میخوام اطلاعات جمع کنم راجع کنکورم ببینم چی لازم دارم!!!! ماه بعد میخوام برا هدفم چیکار کنم!!!! تو 3 ماه قراره تو چه نقطه ای باشم...

متولد باکو! در مسیر شهرت و سخنران شدن!!! متخصص و سخنران ارتباطات، روابط عاطفی، کاریزما و اعتمادبنفس 1400 ایران! 

بخدا انقدر روزام به بطالت گذرونده میشه که نگو.تنها سرگرمی من نی نی،سایت و تلویزیون هستن.که اونم جدیدا محروم شدم،میگه نی نی،سایت نرو،یواشکی میام.اگه اومد خونه و دید دارم فیلم غمناک میبینم بدش میاد،فیلمه در مورد خیانت باشه بدش میاد،شبکه های جم بدش میاد.تا میاد سریع میزنم کانال موسیقی و ترانه.من خیلی کارها را با ترس انجام میدم،زندگی با یک دیکتاتور خیلی سخته.اگه مجردی تو اشتباه منو نکن حق طلاق،حق حضانت فرزند،حق تحصیل و کار ،اینا را ازش بگیر. من تنها برگ برنده ام مهریه ام هست که به سال تولدم سکه است.پدرم خیلی مخالف مهریه سنگین بود ولی تنها کار عاقلانه من همین بود.

خدایا شکرت   

[QUOTE=69742059]نه عزیزم نمیشه،تو کشور ما اجازه همه چیز یک زن دست شوهرشه،من قربانی اعتماد شدم،اعتماد به حرف،تو جلسات ...[/QUOT

عزیزم خودتا ناراحت نکن میدونم سخته ولی بدون این این کاراهم میشه شاد بود توخونه خودت ورزش کن کتاب بخون باور کن اینقدر راه هست واسه شاد بودن حتی بامحدودیت ان شءالله هم خدا به حق شیش ماهه اقام حسین یه نی نی خوشگل بهت بده باهاش سرگرم بشی عزیزم دلم 

طبق تحقیقات دانشگاه استنفورد 97% مردم جهان بی هدفن! هاااااااااانی اینا هدف نیس... اینا آرزوهاتن!!!! ...

چشم ممنون ازحرفات

بخدا انقدر روزام به بطالت گذرونده میشه که نگو.تنها سرگرمی من نی نی،سایت و تلویزیون هستن.که اونم جدید ...

اره عزیزم مجردم ممنون از راهنمایی هات انءالله ی روز بیای بگی نی نی دیگه وقت نمیزاره واسم بمونه،خداکریمه خواهری فقط بهش اعتماد داشته باش

2706