2733
2734

سلام خانوما

کسی تا حالا تست امینوشور از داروخونه گرفته؟ الان یه مقاله فارسی خوندم نوشته بود یه نواره مثل بیبی چک و داروخونه ها دارن. ولی خانومای اینجا اونقدری که من تو پستها دیدم همه رفتن دکتر یا بیمارستان انجام دادن. میخوام ببینم کسی تجربه انجامش تو خونه و توسط این کیتهای داروخونه ای رو داره؟ و اینکه همه داروخونه ها دارن؟

خیلی نگرانم امروز با اینکه هنوز سه ماهمه یه دفعه دیدم لباسم خیس خیسه...

یا صاحب الزمان ممنونم.  دوستان میشه به نیت اینکه همه منتظرا صاحب بچه های سالم و صالح بشن یه صلوات بفرستین؟
سه ماهه ک کیسه ابش اونقد زیاد نیس بعدم بی دلیل ک پاره نمیشه  

خوب اینم اونقدر که تو ماههای بالا هست نبود

مطمئنین خود به خود پاره نمیشه اصلا؟

یا صاحب الزمان ممنونم.  دوستان میشه به نیت اینکه همه منتظرا صاحب بچه های سالم و صالح بشن یه صلوات بفرستین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خوب اینم اونقدر که تو ماههای بالا هست نبود مطمئنین خود به خود پاره نمیشه اصلا؟

منم ترشح داشتم دکتر رفتم گفت خانم یکم عفونته البته ترشحم مثل اب بود رنگ و بو نداشت برا همین فکر میکردم کیسه ابه ک دکترم سونو انجام داد گفت کیسه ابت خوبه توام نگران نکن خودتو اما اگه خیلی استرس داری برو ب دکترت بگو ایشالا ک چیزی نیست

اره من تستش کردم

چه خوب.

تست چجوری بود؟ یه نوار که باید بذاری داخل واژن؟

راحت از داروخونه ها گیر آوردین یا باید بریم داروخونه خاصی؟

2738
چه خوب. تست چجوری بود؟ یه نوار که باید بذاری داخل واژن؟ راحت از داروخونه ها گیر آوردین یا باید بری ...

اره یه نوار بود داخل واژن میزارن برام دکتر انجام داد نه داروخانه نزدیک دکتر رفتم گرفتم 

میتونی الان خودت یه پد بزاری کمی بشین پاشو کنی اگه سوراخ باشه مشخصه خیس میشه

باشه ممنون