2737
2734

واقعا از هرکی پرسیدم ب جوابی نرسیدم نمیدونم مشکل چیه من همیشه بعداز دوش و حمامم چند قطره حس میکنم ادرار دارم ک باتمرکز و سوزش تخلیه میشه یعنی اگ بمونه و بیام بیرون همشش حس میکنم دسشویی دارم و میرم دسشویی هیچی  خیلی بدههه ب نظرتدن چرا

شاید عفونت ادرار داری.علائم عفونت ادراری همیناس

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شاید عفونت ادرار داری.علائم عفونت ادراری همیناس

ن چند ساله ک اینجورم یع بار فقط عفونت ادرار گرفتم ک اینجوری نبود تکرر ادرار و یوزش چرا ولی من فقط بعد از خمام اینجورم الان اون مداوو مه

2738
ن چند ساله ک اینجورم یع بار فقط عفونت ادرار گرفتم ک اینجوری نبود تکرر ادرار و یوزش چرا ولی من فقط بع ...

اهان فک کردم همیشه اینطوری .خب شاید به قول بچه ها سرد و گرم میشی 

فرزند خوبم😇 امروز برایت اینگونه دعا کردم!خدایا!بجز خودت به دیگری واگذارش نکن!تویی پروردگار او!پس قرار ده بی نیازی در نفسش،یقین در دلش،اخلاص در کردارش.روشنی در دیده اش💫،بصیرت در قلبش💖،وروزی در زندگیش !امین❤