2737
2734
عنوان

قیمت نجومی مای بیبی😔😔😔😔😔

192 بازدید | 14 پست

امروز رفتم ی بسته ۷۰ تایی واسه پسرم مولفیکس گرفتم ۱۴۰ تومن..

شماها چیکارمیکنید؟؟واقن خیلی سخته بخدا

ب شوهرم گفتم بره لاستیک بخره کهنه کنیم.

عشق باید ازته دل باشه وگرنه چشم هردفعه یکی بهترشو میبینه❤
اره  بخدا خعلی سخته ‌‌نمیددونم جرا دولت سکوت کرده اصلن خبری نیست..مردمو با محرم سرگرم کردن..حال ...

بخدا هزینه ی پوشک کمرشکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم نی نیم چند روز دیگه به دنیا میاد از الان استرس پوشکو دارو وسایل بهداسنیشو گرفتم خدا رحم کنه بهمو ...

ب نظرم ازهمین اول کهنه کن

2738
بخدا هزینه ی پوشک کمرشکنه

منم سایز۳ ....۴۴ تا خریدم...۵۶ تومن...میدونین از چی حرصم میگیزه ک مسولین عین خیالشون نیس و هیج کسم هیجی نمیگ و روز ب روز قیمتا میزه بالا اما هیج کسی اعتراصی نداره همه سکوتتتت کردن همه

منم سایز۳ ....۴۴ تا خریدم...۵۶ تومن...میدونین از چی حرصم میگیزه ک مسولین عین خیالشون نیس و هیج کسم ه ...

خاک برسرشون ملت وبدبخت کردن

عزیزم ،پوشک ببم بخر،bebem,هم ارزونتره هم جنسش یهتره ،شبا و وقتی بیرون میری پوشک کن،تو خونه روزا کهنه ...

امشب کهنش میکنم.ببم چقده؟چنتاداره؟

شب کهنه نکن طفلی میسوزه،کهنه که جاذب نداره،روزم تا جیش میکنه باید سریع عوض کنی،سعی کن حالا از یه جای دیگم شده بزنی اما بچه رو پوشک کنی،خونه،ماشین،همه وسایل چند برابر شدن فقط زورتون به این طفل معصوما رسیده،کل پوشکش یه تیکه طلای شماهام نمیشه،نکنید اینکارو با خودتون و بچه هاتون

شب کهنه نکن طفلی میسوزه،کهنه که جاذب نداره،روزم تا جیش میکنه باید سریع عوض کنی،سعی کن حالا از یه جای ...

شوهرم مغازه داره ی روز کارهست ی روز نیست خیلی فشاره رومون

2706