2733
2734
عنوان

دعوام شد با مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1741 بازدید | 67 پست
بعدش که جریان رو فهمید چیکار کرد

هیچی گفت خونمو درست میکنم خلاص میشم چکار همدیگه دارید حرف که میزدیم همش به مادرش میگفت بس کن دیگه اقد پشت حرفو نیار پامیشم دوتاتونو میزنما .بعدش که دعوا تموم شد اومد پیشم بغلم کردو گفت ناراحت نباش اصلا هرکاری دوسداری بکن اهمیت نده.ولی خب بامادرشم حرف میزنه ها نع که قهر باشه.

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

[QUOTE=69729457]من هیچی نمیگم هر بلایی سرش میارن حالا بخاطر یه لپ کشیدن رسوا کرد منو[/QUOTE

بابچه کوچیک که دلبخواهی رفتار نمیکنن!!!

اون لطیفه حساسه اصلا ماههای اول نباید بوسش کرد

ازرو دستاش اروم بوسش کنین لپشو نبوسین چه برسه به کشیدن...

استارتر ببخش تند رفتم

ازین به بعد خیلی ملایم تر باش باهاش به بقیه هم بگو رعایت کنن

چقدر بی تربیتی استارتر...کودک ازاری پس چیه...برو مشاور دوست عزیز..

الان مسئله بچه نیست گاهی پیش میاد ینی تا حالا پیش نیومده بچه شما یه چیزیش بشه؟؟ مادر شوهرشه میدونین زندگی با یه زن دیگه (حتی مادر شوهر)چقدر سخته که از اونجا قضاوت میکنین من خودم با مادر شوهرم زندگی میکنم خیییلی سخته حتی دستشویی برمم خواهر شوهرام میفهمن ینی در این حد.

خستم   مثله عمه ای که 15  تا برادرزاده داره  تصمیم گرفتم از این به بعد با مشکلاتم بیرانوند گونه رفتار کنم مثلا برم بالا سر افسردگی بگم چطططوری افسردگیی؟
2728
هیچی گفت خونمو درست میکنم خلاص میشم چکار همدیگه دارید حرف که میزدیم همش به مادرش میگفت بس کن دیگه اق ...

ای خدا ااااااااا

این پسرااا چقدر نسبت به مادرشونبی وفاهستن 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

من د تا پسر دارم حتما منو بعدها به زنشون می فروشن 

گیرم یه دعوا شده بین زنشو مامانش باید به مامانش بگه پامیشم میزنمت 😮😮😮😮

همیه دیگه دوست نداره پیشش باشید ،منم بودم اینجور پسرو که یه عمر زحمتشو کشیدم منو به زنش بفروشه ،پرت می کردم بیرون ،وگرنه کدوم مادری دو ماه به بچش رحم نمیکنه 

نباشم شوهرمو پر میکنه نمیخام برم

عزیز جان تو خیلی ساده و بچه ای اگر درست عاقلانه رفتار کنی شوهرت هرگز پر نمی شه 

تو فقط زمانی می توانی درست بیندیشی که من منطق تو را با اندیشه ی نادرستی تحریک کنم و من فقط زمانی می توانم عقاید سخیفم را اصلاح کنم که تو اجازه ی سخن گفتن داشته باشی. 
2738