2733
2734
عنوان

دعوام شد با مادرشوهرم

1741 بازدید | 67 پست

با بچم شوخی میکردم یهو گریش گرفت اومد گفت نکن و زد رو رونم و گفت خاک تو سرت بازم خواست بزنه بچمو برداشتم و گفتم اختیارشو دارم دلم میخاد ظهر پای ناهار شوهرم گفت بیا غذا گفتم نمیام و بحثو پیش کشید همه حرفی به هم زدیم گفت از اینجا باید برین.

تا دو ماه دیگه خونمون درست میشه واقعا بایز این دوماه رو چیکار کنم 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برو بیرون واقعا اگ شوهرت پشتت باشه بزن بیرون شوهرتم ب غیرتش بر میخوره و از مادرش ک واقعا هم کار درستی نکرده ناراحت میشه و اینجوری مادرشوهر پشیمون میشه ن اینکه زدی بیرون بزنی تو کوچه خیابونا برو خونه ی دوستی چیزی

2738

ولش کن...بذار بگه تو به خودت نگیر کار خودتو بکن

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین
اسبابت رو جم کن برو خونه مادرت تا آماده بشه خونتون 

نباشم شوهرمو پر میکنه نمیخام برم

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه
2706