2733
2739
خانوما من مایکروویو دوو خریدم هیچ کاری باهاش بلد نیستم میشه خیلی خلاصه یادم بدیر؟ از دفترچه راهنماش هیچی نفهمیدم نمایندکیشم انقدر نیومد تاشوهرم لج کرد زدش ب برق
ماییم و نوای بی نوایی...
بسم له اگر حریف مایی.......
چی می خوای بدونی ازش من از یخ زداش استفاده میکنم واسه پخت لازانیا هم که استفاده میکنم دفترچه راهنماش که خیلی واضحه
مهربان پروردگارم بی نهایت سپاس ازلطف بی کرانت خودت مراقب همه عزیزام باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از کدوم مدلاشه اخه عکسی چیزی بزار بهت بگم چطور باش کار کنی . یه دکمه استارت داره اگه بزنی به تنهایی ٣٠ ثانیه گرم میکنه هر تعداد که فشارش بدی ٣٠ ثانیه اضافه میشه تا ٥ دقه
خدا جونم ممنونم که پریماهو ٩مرداد بهم هدیه دادی .
2731
چجوری غذا گرم کنم؟ چجوری چند دیقه چند درجه پیتزا لازانیا بپزم باربیکیو چ میدونم جوجه گردان خیلی غریبه برام کار باهاش فقط دیشب تونستم باهاش یخ زدایی کنم
ماییم و نوای بی نوایی...
بسم له اگر حریف مایی.......
2738
الان یادم نیست ولی من طبق دستور غذاهای لایه لایه باهاش درست میکنم خیلی خوب میشه اصلا خشک نمیشه سر کارم وگرنه بهت میگفتم
شرمنده نتونستم درست راهنماییت کنم خودم با دفترچش همیشه کار میکنم واسه گرم کردن غذا هم دکمه استارتو بزن بعد با دکمه بالاییه زمانشو تنظیم کن و با اون یکی دکمه راهش بنداز
مرضیه جان دفترچه راهنمای فارسیشو میتونی دانلود کنی.من خودم بعد 7 سال نتونستم یه کیک درست درمون بپزم باهاش.البته میذارم به حساب مشغولیت زیادم که وقت نذاشتم باهاش کار کنم.برای گرم کردن غذا و نان و ... هم که از دکمه ماکرو استفاده کن .مثلا اگه با 100 درصد دادی زمانش رو کم بده زود گرم میکنه.
عاقبتمان بخیر...
2706