2733
2734
عنوان

تربیت بچه از جنینی

614 بازدید | 24 پست

سلام مامانای گل. 

من شیش ماهه باردارم. میخام اگه میشه تجربیاتتون رو بگین بهم ک توی این دوران برای اینکه بچم صبور و اروم بشه چکار کنم. چ دعا ها یا غذاهایی برای جنین خوبه ک پسرم اروم و صبور باشه.

خودم فقط صوره والعصر رو میدونم برای صبور شدن

من خربزه زیاد خوردم دخترم الان اینقدر خوش اخلاقههه 

اینقدر میخنده که همه دوستش دارن 

برای ازدیای شیر سوره حجرات بخون

برای هوش یوره قلم

سوره یوسف هم به سیب بخون

یاسین و واقعه هم خوبه

خیلی دیر به فکر افتادی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببين واقعا من فكر ميكنم تاثيري نداره

من دوران بارداريم كار خاصي نكردم

شايدچند بار بيشترم حرف نزدم باهاش

اما دخترم به قدري اروم صبور و عاقل هست كه تعجب اوره برامون

حيوانات داروي من هستند ... دردنيايي كه انسانها بيمارم كردند ...!!!
2728

ببین خواهر من خیییییلی سوره والعصر رو خوند برا صبوری بچه ش

اینا تاثیر داره ولی چیزی که مهم تره اینه که خودش استرسی و اخلاقش تنده

بچه ش ۱۰ برابر بدتر از اون شده

بچه ها فقط فقط آیینه رفتار ما هستن

خودت آروم با بچه ت رفتار کنی اونم آروم بار میاد

گاهی گمان نمیکنی، ولی خوب می شود....... گاهی نمی شود،که نمی شود که نمی شود..... گاهی هزار دوره دعا،بی اجابت است............ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود............. قیصر امین پور
2738
من خربزه زیاد خوردم دخترم الان اینقدر خوش اخلاقههه  اینقدر میخنده که همه دوستش دارن  برا ...

نه از اول ک قران زیاد خوندم صلوات زیاد فرستادم. سعی کردم ارامشم حفظ کنم همیشه و عصبانی نشم. ولی گفتم تجربیات شمارو هم بدونم.

من براش آهنگ دنس عروسیمون رو میذارم خخخخ

باهاشم حرف میزنم از عشق خودم و بابایش بهش میگم 

میگم که جوجمون بودی با بابایی قهر میشدم میومد پیش تو 

میگم که حسودیتو میکردم

به باباشم میگم براش قرآن بخونه خودم بلد نیستم اون جور که شوهرم بلده

تو رویای واقعی زندگیمی    
خرما و گوشت شتر بخور. قرانو ختم کن چله زیارت عاشورا بردار. گلابی زیباش میکنه

گوشت شتر باعث میشه دهانه رحم به سختی باز بشه

خواهرم توی بارداری گوشت شتر میخورد واسه زايمانش بیست ساعت با آمپول فشار فقط چهار سانت باز شده بود و نتونست طبیعی زایمان کنه

عَسى‌ أَنْ تَكْرَهُوا شَيْئاً وَ هُوَ خَيْرٌ لَكُمْ وَ عَسى‌ أَنْ تُحِبُّوا شَيْئاً وَ هُوَ شَرٌّ لَكُمْ؛ چه بسا چيزى را ناخوش داريد، در حالى كه خير شما در آن است و چه بسا چيزى را دوست داريد، در حالى كه ضرر و شرّ شما در آن است.  
ببین خواهر من خیییییلی سوره والعصر رو خوند برا صبوری بچه ش اینا تاثیر داره ولی چیزی که مهم تره اینه ...

اخه نمیدونم چرا بچههای الان خیلی عصبی ان. خواهر زادم هرچقدم از اول باهاش مهربون بودیمو دعواش نکردیم ولی بحدی عصبیه ک بگم باور نمیکنین. البته ابجیم معتقده شیر دادن خیای مهمه.چون همسرش فوت شده بود همیشه با گریه و ناراحتی شیرش میداد میگه بخاطر همین عصبی شده

2706