2726

من سونو 130دادم ازمایشم 210

و فرزندم🚼:تو حاصل یک فریب کوچک از سوی پدرت در شب قدری بودی که من ،مادرت خوردم💏 💑 !!! من😓 , پدرت😂👻 ,خودت💃💃, تو حاصل یک تصمیم کبری در یک لحظه بودی😂😂....لامصب شوخی شوخی جدی شدی😻😹 ،خدا دید ما دم به تله نمیدیم خودش دممون رو گذاشت لای تله😂 سرنوشتمون رو زودتر از موعد مهر کرد 😄😄

ببخشید،البته ازاد نبود با تامین اجتماعی 

و فرزندم🚼:تو حاصل یک فریب کوچک از سوی پدرت در شب قدری بودی که من ،مادرت خوردم💏 💑 !!! من😓 , پدرت😂👻 ,خودت💃💃, تو حاصل یک تصمیم کبری در یک لحظه بودی😂😂....لامصب شوخی شوخی جدی شدی😻😹 ،خدا دید ما دم به تله نمیدیم خودش دممون رو گذاشت لای تله😂 سرنوشتمون رو زودتر از موعد مهر کرد 😄😄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واسه من سونو۱۱۷ آزمایشش۶۸ البته ۹۰ بود با دفترچه شد انقدر

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید! زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشست ... ❤خدایا نگاهتو از منو زندگیم بر ندار😘💖تمام زندگی من 👈ستیا و باباش😍😘🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤🖤امضام مال چند سال قبله دخترمو از دست دادم تو اوج شیرین زبونیش میشه برای آرامش دل منو باباش دعا کنید😭💔خدایا میشه دوباره بغلمو با دستات پر کنی خیلی خسته ام😢😔
بستگی به جایی که میری داره عزیزم قیمتا با هم خیلی فرق می کنه برا من ازمایشش ۱۱۷ شد سونو ۲۳۰

بازم بدون دفترچه خوبه 🤗 اینجا خیلی گرونه تر .صبر میکنم فردا میرم ک دفترچم مهر بخوره .۱۲ و هفته و ۵ روزم میشه .دیر نمیشه؟

مامان دوتا فندق هستم ❤❤
بازم بدون دفترچه خوبه 🤗 اینجا خیلی گرونه تر .صبر میکنم فردا میرم ک دفترچم مهر بخوره .۱۲ و هفته و ۵ ...

شما کجایی مگه؟من ازمایشگاه نیلو رفتم سونو ام یکی از سونو هایی که مورد تایید خود ازمایشگاه بود رفتم.نمی دونم عزیزم ولی فکر نکنم دیر باشه

شما کجایی مگه؟من ازمایشگاه نیلو رفتم سونو ام یکی از سونو هایی که مورد تایید خود ازمایشگاه بود رفتم.ن ...

اهواز 

کلی تو نت خوندم تا قبل ۱۳ هفته مشکلی نیس عزیز دیگه همون فردا ایشالله .

مامان دوتا فندق هستم ❤❤

بانو عکس کیک ک‌گذاشتی تو تاپیک بانو ۷۵..طرزتهیه شو بگوعزیزم با جزییات  

خدایا به امیدی تو...برای ظهورامام زمان لطفا یه صلوات بفرستید.خدایاشکرررر بابت داده و نداده هایت شکر.عشقم همسرمهِ خدایا سکان زندگیمو به دستهای تومیسپارم.خدایا بهم فرزندان سالم و صالح بده فرزندانی ک شایسته بندگی تورو داشته باشن.من یه مادر منتظر هستم برام دعاکنید خدابهم نی نی های سالم بده الهی آمین.
بانو عکس کیک ک‌گذاشتی تو تاپیک بانو ۷۵..طرزتهیه شو بگوعزیزم با جزییات    

کیک زبرا (حتما همه پیمونتون با ۱ لیوان باشه و فر رو از ۱۵ دیقه قبل گرم کنید۱۸۰درجه  )
تخم مرغ ۳ عدد
شکر ۱لیوان
آرد۲ لیوان
شیر نصف لیوان
روغن نصف لیوان
بکینگ پودر ۱ ق غ
وانیل کمی
پودر کاکائو ۱ ق غ
 》》》》》》》》》
تخم مرغ و شکر و وانیل همزن برقی بزنید تا جایی ک کرم رنگ و کشدار بشه ، شیر و روغن اضافه کنید ب ترتیب و هم بزنید ، ارد و بکینگ پودر الک کن با هم و کم کم ب مواد اضاف کنید تا یه دست بشه ، در حد یه ملاقه از مواد تو کاسه دیگه بریزید و پودر کاکائو اضاف کنید تا خوب باهم ترکیب بشن ، قالبتون رو چرب کنید مواد کیک رو لایه لایه اضافه کنید و مرحله اخر ک کاکائویی هس رو با نوک چاقو حالت بدید و بزارید فر ۱۸۰ درجه مدت ۴۰ تا ۴۵ دیقه ،،، حتما چک کنید چون فر ها با هم فرق دارن. نوش جون👌

مامان دوتا فندق هستم ❤❤
2706