2733
2734
عنوان

علائم بارداری

1560 بازدید | 71 پست

سلام اجیا 

کسی میدونه تو اوایل بارداری دهانه رحم سفت میشه یا نرم؟؟؟

فردا موعد پری هس چک کردم بالا بود و سفت

تهوع و حالت سرما خوردگی هم دارم صبح ها ک بیدار میشم دمای بدنم میره بالا بعد سه چهار ساعت نرمال میشه....

کسی اینجوری بوده ک بفهمه بارداره؟

منم اوایل بارداریم این علائمو داشتم عزیزم الانم هفت هفتمه گاهی اینجوری میشم ..انشالله بارداری😉

چجوری میفهمی رحمت سفته یا نرم

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
منم اوایل بارداریم این علائمو داشتم عزیزم الانم هفت هفتمه گاهی اینجوری میشم ..انشالله بارداری😉 چجو ...

عزیزم رحم رو نمیدونم ولی دهانه رحم انگشت وسط رو باید ببری داخل و چک کنی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اووه چه وحشتناااااک😯😯

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
2731
منم اوایل بارداریم این علائمو داشتم عزیزم الانم هفت هفتمه گاهی اینجوری میشم ..انشالله بارداری😉 چجو ...

برامنم دعا کن این ماه پری نشمو باردار باشم بااینکه علایم پری رو دارم زیر دلم با سبنه هام دردشون گرفته

خداجونم،اگه همه هم پشتمو خالی کنه،میدونم توپشتمی،میدونم نمیزاری زمین خوردنمو کسی ببینه چون تومهربونترینه مهربونی
برامنم دعا کن این ماه پری نشمو باردار باشم بااینکه علایم پری رو دارم زیر دلم با سبنه هام دردشون گرفت ...

عزیزم استرس نداشته باش انشالله بحق ۶ ماهه امام حسین باردار باشی 😍😍😍

شنیدم ک میگن اگ باردار باشی سفت میشه مث نوک بینی و بالا میمونه و اگ باردار نباشی نرم هست و نزدیک واژنه....ولی ندیدم ک کسی تجربه داشته باشه 

2738
شنیدم ک میگن اگ باردار باشی سفت میشه مث نوک بینی و بالا میمونه و اگ باردار نباشی نرم هست و نزدیک واژ ...

چون دست نمیزنن ک بدونن😁😁

بی بی چک نزدی؟

برامنم دعا کن این ماه پری نشمو باردار باشم بااینکه علایم پری رو دارم زیر دلم با سبنه هام دردشون گرفت ...

ایشالله ک بارداری عزیزم اگرم نبودی ماه بعد😍😍😍امیدت به خدا باشه 

وااا چطوری اخه

خداجونم،اگه همه هم پشتمو خالی کنه،میدونم توپشتمی،میدونم نمیزاری زمین خوردنمو کسی ببینه چون تومهربونترینه مهربونی
2706