1147
44
عنوان

تاپیک رفع مشکلات کاربری ، نی نی یار 1

43770 بازدید | 5899 پست

سلام کاربران عزیز

به تاپیک ارتباط با نی نی یار خوش آمدید. کاربران محترم  در این تاپیک می توانید سوالات و درخواستهای خود را برای نی نی یارها مطرح کنید .نی نی یارها دراین تاپیک پاسخگوی سوالات مربوط به مشکلات کاربری شما هستند. چنانچه درخواست حذف محتوایی را دارید، با در نظر گرفتن موارد زیر درخواست شما انجام می شود:

تاپیک هایی که محتوای خصوصی و خانوادگی داشته باشند .  پستهایی که حاوی عکس، شماره تماس یا محتوای خصوصی باشند، قابل حذف هستند - روزانه فقط یک تاپیک حذف می شود .برای حذف موضوع یا پست، لینک تاپیک یا پست مورد نظر را ارسال کنید. روش ارسال لینک تاپیک: 

در این تاپیک هرشب  از   ساعت 12 تا 4 صبح   پاسخگو هستم . خارج ازین تایم تاپیک قفل میشه.

اگر مطلبی رو خواستید به صورت خصوصی عنوان کنید به من پیام بدین
                                                                                                                                   شاد باشین

خدا قوت عزيزدلم🌹🌹

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  

خيلي حس خوبيه به تاپيك ني ني يار رسيدم😆😆

اونم نصف شب😅

آهااااي تويي كه از من خوشت نمياد  آره دقيقا با خودتم دوست عزيز  به خودت بگير دقيقا   بدون حسمون دو طرفه ست  منم ازت خوشم نمياد كه هيچ، ازت متفرم  نبينمت تو تاپيكام يا ريپلايام  خوش گلدي... ببينمت گزارش ميخوري👊🏻 بدون حتي ارزش نداري نتمو صرفت كنم جوابتو بدم  پس جوابتو ندادم، آب بريز نسوزه  

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1158
آخ جون من صفحه اول هستم😍

منم

بيا بغلم /😆\

#تنکس

انشالله قراره‍‌ تاپیکـ بزنم‍ باعنوانِ : [ به عشقمـ  رسیدمـ  خاطراتـِ روزخواستگاری و نامزدیمـ   ] قراره داستانِ عاشقیمـ رو بنویسمـ  ازاشنایی تاوصالـ    برامن و عشقمـ دعاکنین(: مرسی مهربونا  

نی نی یار عزیز لطفا تموم تاپیکای منو پاک کنید 

ممنونم 🙏🏻🌹 

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی حد فاصل بین B و D است (‌تولد : birth  و  مرگ : death ) ولی بین B و D یک حرف دیگر یعنی C هم هست ! ( انتخاب : choice ) انتخاب‌های ما ، مهمترین بخش زندگی ماست ؛ در انتخاب‌هایمان دقت کنیم ...💟
8

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=1677127&slug=آشتي-كنون-خواننده-خاموش-با-ني-ني-يار-پاک پاک کنید لطفايك&postId=55634601

باران که بند می آید  خیال میکنم زنی در جایی از جهان  گریه هایش تمام شده  موهای افتاده روی گونه هایش را دور انگشت اشاره میپیچد . و به ترکیب سفره شام می اندیشد

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=1676204&slug=ني-ني-يار-يك-سريع-تشريف-بياريد&postId=55629853

باران که بند می آید  خیال میکنم زنی در جایی از جهان  گریه هایش تمام شده  موهای افتاده روی گونه هایش را دور انگشت اشاره میپیچد . و به ترکیب سفره شام می اندیشد
584

سلام 

نی نی یار جان اگه می شه یه مدت منو از دسترس خارج کنید. بعدا توو قسمت تماس با ما دوباره در خواست میدم برم گردونید. ممنونم

امضای اول: لایکت نکنم. ریپلایتم نکنم. خب بگو چیکارت کنم بزرگوار؟!    امضای دوم: من باید 5 کیلو کم کنم. خیلی بزم اگه نتونم. امضای سوم: پریشونی درد داره. دعا کنید آرامش بگیرم.  

نی نی یار عزیز. این خانوم عکس بی حجاب گذاشتن وگفتن خودمم. و من گفتم دروغ میگی. گفت خوب کارمیکنم بخاطر پربازدید شدنه. تایپکش ترکید. حالا الان علیه من تایپک زده. و منو مسخره میکنه. خواهشن رسیدگی کنید.ممنون .     

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2103776/دانلود?page=2#

1170