2726
عنوان

خواهرشوهرم...

1246 بازدید | 29 پست

خانمای خوب...خانمای محترم...شما ازدواج کردید که خوشبخت بشید و درکنار یک مرد به آرامش برسید یا اینکه فقط واسه شوهر کردن و س.کس و بستن دهن مردم همیشه درصحنه رفتید تو زندگی یه آقا؟؟؟

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀

چرا به لباس خداهرشوهرت جلوی برادرش گیر میدی؟؟؟

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چه خشن😂😂،،واقعاکسی ک برای دلایل دوم ازدواج کرده روبایدب شعورش شک کرد،من عاشق شدم واحساس ارامش میکردم کنارهمسرم ک قبل ازدواج باهاش دوست بودم،،اگ عاشق نمیشدم هرگزازدواج نمیکردم

شخصی ازعالمی که عمرطولانی کرده بود راز عمرطولانی او را پرسید؟عالم گفت:هرگز با نادان بحث نکردم،شخص گفت،مگرمیشود؟ عالم درجوابش گفت:حق باشماست نمیشود...😊

چرا به خواهر شوهر مجردت میگی از زور مجردی آمپر چسبونده؟؟؟میگی به خاطر نداشتن شوهر روانی شده؟؟

اینکه شما شانس آوردی و برادر ایشون اومد خاستگاریت خداست خدا بوده...قسمتت بوده...

از خدا بترسید...

خودتون دختر دارید...خوبه به دختر خودتم چندسال دیگه بگن ترشیده؟؟

چرا به خواهر شوهر مجردت میگی از زور مجردی آمپر چسبونده؟؟؟میگی به خاطر نداشتن شوهر روانی شده؟؟ اینکه ...

بابا اینایی که اینارو میگن یه مشت بیسوادن که هنرشون شوهر کردن بوده فقط.

خدانگهدار نی نی سایت

پربازدیدای لمشب ببینید دوتاش درباره خواهرشوهره

قطعا هر دختری برای خوشبختی با مرد رویاهاش ازدواج میکنه و گرنه که آدم به خاطر حرف مردم که خودشو یه عم ...

خیلیا به خاطر حرف مردم و ترس از ترشیدگی ازدواج میکنن شاید بشه گفت اکثرا اینطوریه

بابا لنگ دراز عزیز: تو هرگز جوابم رو ندادی  در حالیكه خیلی مهمه. تو كچلی؟ دقیقا طرح ریخته بودم كه تو چه شكلی هستی _به صورت دلخواهم _ تا اینكه رسیدم به سرت ، و دیگه گیر كردم. نتونستم تصمیم بگیرم كه موهات سفیده یا سیاه یا یه كمی خاكستری و یا هیچكدوم .

در راستای تاپبیک پربازدید

گرچه تا این اندازه باز بودن چندان جالب نیست 

ولی رفتار دوگانشون واقعا حرص داره 

به عروس چادر میدن سر کنه ولی دختر خط سینشو دربیاره و ساپورت بپوشه 

یا یه چیزی بده یا خوب دیگه

❤❤❤ 
2706