2726
عنوان

💖دورهمی مامان های فروردین و اردیبهشت 98💖

| مشاهده متن کامل بحث + 240470 بازدید | 20088 پست

خانمايي كه شربت زانتاك رو خريدين، از كدوم داروخانه تهران خريدين؟ امروز يكي از آشناهامون اونجاست ميخوام بگم بره بخره

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام مامانای گل من پسرم خوب وزن نمی گیره ۳تا دکتر بردم همشون میگم شیرت کمه یعنی واقعا اینهمه میخوره ...

سلام دختر منم همین مشکل رو داشت ولی دختر من حساسیت به پروتئین گاوی داره الان هم شیر خودمو می خوره هم شیر خشک ضد آلرژی خداروشکر خوبه الان وزنش

یا رب شکر که دخترم و پسرم رو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم و پسرم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
2728
سلام دختر منم همین مشکل رو داشت ولی دختر من حساسیت به پروتئین گاوی داره الان هم شیر خودمو می خوره هم ...

بچه من شير خشك ضد آلرژي رو نخوردخيلي بدمزه هست.روزي چقدر ميخوره بچه شما؟بچه من جديدا خيلي شير كم مي خوره

اينو به بچه تون ميدن يا خودتون مبخورين؟ اگه به نيني ميدين، نينيتون چند وقتشه؟ و تو وزن گرفتنش تاثير ...

خودم مصرفش میکنم یه چند روزی هست روزی یه بار به پسرمم میدم هنوز وزنش نکردم  نمیدونم

🌺🌼خدایا زندگیم رو به خودت سپردم🌼🌺

سلام مامانا. علایم بچه ای که میخواد دندون دربیاره چه طوریه؟ بچه ها از چه سنی دندون درمیارن؟؟

پسر من چندروزه خیلی با حرص انگشتاشو میخوره  یکمم بی قرار شده 

از خواب چو برخیزم؛ اول تو به یاد آیی... مولانا

مامانایی ک از پوشک مای بی بی استفاده میکنین راضی هستین؟ نسبت به مولفیکس بهتره ؟ 

من دیروز سایز 4 ش رو برای اولین بار استفاده کردم حس میکنم خیلی سنگین و اویزون شد تو پای بچه😕

از خواب چو برخیزم؛ اول تو به یاد آیی... مولانا
مامانایی ک از پوشک مای بی بی استفاده میکنین راضی هستین؟ نسبت به مولفیکس بهتره ؟  من دیروز سایز ...

من ماي بيبي سايز ٣ متوسط ميبيندم وزن پسرمم ٦١٠٠ كيلو هست

و خيلي راضيم مولفيكس استفاده نكردم

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد
عزیزم از کجا فهمیدی دخترت به پروتئن گاوی حساسیت داره؟

بدنش حساسیت داره روپوستش صورتشم دونه های ریز و قرمز زده بود

یا رب شکر که دخترم و پسرم رو به سلامت گذاشتی بغلم خدایا خودت حافظ دخترم و پسرم باش و هیچ زنی رو در حسرت مادر شدن نذار الهی آمین رب لا تذرنی فردا و انت خیر الوارثین 
بچه من شير خشك ضد آلرژي رو نخوردخيلي بدمزه هست.روزي چقدر ميخوره بچه شما؟بچه من جديدا خيلي شير كم مي ...

یک ماه روزی فقط دوبار هر بار ۶۰ سی سی بعد که بردمش دکترش اصلا راضی نبود گفت از ازن بعد هر روز یه بار شیر خودتو بده یه بار شیر خسک الان روزی ۴،۵بار می خوره شیرشم آپتامیل اچ آ هستش

مامانایی ک از پوشک مای بی بی استفاده میکنین راضی هستین؟ نسبت به مولفیکس بهتره ؟  من دیروز سایز ...

من پمپرز می بندم   اخیرا هم مولفیکس و هم مای بی بی را تست کردم ، مولفیکس بهتره 

مای بی بی وقتی بچه پی پی می کنه به تنش می چسبه ، کش دور کمر مولفیکس هم بهتره 

2706