2733
2734
عنوان

💖دورهمی مامان های فروردین و اردیبهشت 98💖

| مشاهده متن کامل بحث + 240471 بازدید | 20088 پست
من پریود شدم خیلی اعصابم ب هم ریختههه افتضضضضضااااححح حتی حوصله حرف زدنم ندارم

من دوست دارم بشم منم ۹ هم موعدم با اینکه سر درد میشم .

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خانوما شما که بچه اتون سه ماهش شده رو به شکم میخوابن؟؟؟؟یا اینکه تلاش کنن چهار دست و پا راه برن؟؟؟دختر من همش غلت میزنه به شکم بخوابه وقتی هم بیداره خودش زور میزنه 4دست و پا راه بره زود نیست براش؟؟؟5روز مونده 3ماهش بشه

خانوما شما که بچه اتون سه ماهش شده رو به شکم میخوابن؟؟؟؟یا اینکه تلاش کنن چهار دست و پا راه برن؟؟؟دخ ...

اییی جون دلممم ماشااله دختر زرنگیه ن نی نی من تنبله😂

تولد دخترم ❤️مهرسانام
سلام یه سوال من پسرم وقتی شیر میخوره گاهی اوقات نفسش میگیره و دیگه گریه میکنه تا نفسش بیاد انگار تو ...

سلام عزیزم

در مورد سوال اول دختر منم این مدلین

اینقدر هیجان داره واسه شیر خوردن که یادش میره نفس بکشه 

بعدم میزنه زیر گریه 

انگا که من نذاشتم نفس بکشه

هر دفعه کلی بهش میخندم😉😆😃

گاهی وقتا هم تو خواب این کار و میکنه

2738
خانوما شما که بچه اتون سه ماهش شده رو به شکم میخوابن؟؟؟؟یا اینکه تلاش کنن چهار دست و پا راه برن؟؟؟دخ ...

سلام 

ماشالله بهش 

بعضی از بچه ها جلوترن و زودتر از بقیه بچه ها بعضی کارا رو انجام میدن 

جلوش رو نگیر هیچ مشکلی نداره

بچه های من چهارماهگی تلاش میکنن بشینن حتی اگه به خودم تکیه میدادم خودشونو فاصله میدادن به جلو که بشینن

دخترم اصلا رو شکم نشد یه دفه ای نشست و چهاردست و پا رفت،هر بچه ای یه جور استعدادی داره😉

خداروشکر کولیک پسر من از دوماهگی خوب شده دوهفته ای هس راحتتر میخوابه و تایم بیداریش خوش اخلاقه😊 ماشاءالله ماشاءالله یه وقت چشش نزنم😌😀 البته باهاش حرف نزنی و بهش توجه نکنی ونگ ونگو میشه نق میزنه.

من فقط ماه اول بهش کولیکید دادم اونم نامرتب و چندان تاثیر نداشت بعدش دیگه قطع کردم و انداختم بیرون یه دونه شیشه هم تموم نشد، آ د ماه اول خیلی مرتب بهش دادم ولی بعد از اون که سرما خورد و بعدش ختنه شد آ د بهش ندادم تا الان که نامرتب بهش میدم هر روز تصمیم میگیرم دیگه مرتب بهش بدم ولی بازم مثل قبل😌

دیگه اینکه یکی از مامانا گفته بود سویق جو و گندم برای شیردهی خوبه، من که حس میکردم شیرم داره کم میشه گرفتم و چند روزه دارم روزی دوبار میخورم باید بگم واقعاااا خوبه هروقت میخورم تا دوساعت بعدش شیرم خوبه و سینه هام پره ،ممنون از مامانی که تجربشو گفت و استفاده کردم.

من ماهی رو هم امتحان کردم تو افزایش شیرموثره، ولی مثلا دلستر هیچوقت شیرمنو بیشتر نکرده.

راستی من این هفته دارم ممنوعیاتو مصرف میکنم منظورم لبنیات و تخم مرغ و ... که برای حساسیت و اگزما نمیخوردم و همچنین حبوبات و گوشت گاو که برا کولیک نمیخوردم البته فقط عدس و گوشت چرخ کرده فعلا خوردم ،میخوام کلم و سیب رو هم کم کم بخورم تو برنامه م هس😀

نتیجه ش هم تخم مرغ بعد از دوسه روز که مرتب خوردم صورت پسرم کمی جوش زد و خداروشکر بیشتر نشد فعلا دو روزیه نمیخورم بازم بهتر شد میخورم ببینم آیا جوش برمیگرده یا نه، امروز شیرخوردم نتیجه ش رونمیدونم فعلا، ولی پنیر یک هفته س دارم میخورم و مشکلی نبوده خداروشکر.. نتیجه ی خوردن عدس و گوشت چرخ کرده هم این بود که نفخ پسرم بیشتر شده ولی اونقدر که بیقراری و گریه کنه نیس یعنی زور میزنه همون یکی دو دقیقه که سعی میکنه بادشکمشو خالی کنه بیقراری میکنه و تمام. خداروشکر

البته فعلا جرات ندارم لوبیا رو امتحان کنم😬

سلام مريم جون ممنون كه مياي تجربياتت رو به ما هم ميدي.

شما در مورد اين پي پي نكردن نيني ها چيزب نميدونين؟ پسر من دو هفته اس خودش پي پي نميكنه و بايد شياف بزارم. باز امروز سه روزه نكرده نميدونم كي خوب ميشه

خداوند هیـچ قفلـــــــی را بدون کلیـــــــدش خلق نمیکند و هیچگاه مشـــــــکلات را بدون راه حلـــــــشان سرراهتان قرار نمی دهد.
بـــــــــــه او اعتمــــــــــــــاد کنـــیــــــــد
سلام عزیزم در مورد سوال اول دختر منم این مدلین اینقدر هیجان داره واسه شیر خوردن که یادش میره نفس ب ...

خیلی ممنون جواب دادی عزیزم خیالم راحت شد خدا خیرت بده⚘⚘⚘

🌺🌼خدایا زندگیم رو به خودت سپردم🌼🌺
2706