2726
عنوان

💖دورهمی مامان های فروردین و اردیبهشت 98💖

| مشاهده متن کامل بحث + 240470 بازدید | 20088 پست

درمورد دمای محیط هم من کولر پذیرایی رو روشن میکنم و با پسرم تو اتاق خوابیم و دماسنج گذاشتم از روز اول دمای محیط بیست و هفته  وقتی میخوایم بریم تو پذیرایی کولر رو خاموش میکنیم 

قطره هم دکتر بمن گفت اگر گرفتگی بینیش باعث شد نتونه شیر بخوره یا بخوابه بریز تو بینیش وگرنه نیاز نیس

بچه ها نی نی هاتونو به گرما عادت ندین که بعدا با کوچکترین تغیر دمایی سرما میخورن.دمای اتاق تا 26 و نهایت 28 باشه.من یه ماهه کولر میزنم ولی بچه نباید باد بهش بخوره دمای خونه رو نرمال نگه دارین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان رفتم تو نت خوندم نوشته بود بین ۱۱تا ۱۶ ساعت عادیه من بچم ۳۲ روزشه حدودا ۱۴ ساعت میخابه اولا خ ...

بیداری بچه نباید یکسره باشه.بهزورهم نخوابونش خودش خوابش بیاد عادت میکنه میخوابه

2728
ما سيستم چيلر رو تنظيم كرديم رو ٢٥ درجه، همه اش روشنه... من تازه لاي پنجره اتاق خواب رو هم باز ميزا ...

اینجوری خ بهتره منم بعده چهل روزگی احتمالا همین کارو کنم

اللهم صل علی محمد وآل محمد

سلام ☺

منم طبق روال هر روز بعد از سحری حتما باید این تاپیک و بخونمو بخوابم

خیلی بهتون وابسته ام😚

تو ذهنم هم به تک تک سوالهاتون جواب میدم اما حوصله وارد کردن توی تاپیک رو ندارم😆

خیلی سرم شلوغه

شوهرم کمرش درد میکنه و یه هفته سر کار نرفته 

دیروز هم مجدد رفتم دکتر که دستور جراحی دادن واسه فتق ناف دخترم

حقیقت یکمی از نظر روحی نرمال نیستم اما الهی شکر 

آدمی هم نیستم بنالم اما خب چشمم به شماها بیوفته نمیتونمم هیچی نگم

دختر من ۳۸۰۰ بود تو ۳۴ روزگیش ۵کیلو ۲۳۰گرم

درضمن اینقدر روی این مادرشوهراتون حساس نباشین

خدا وکیلی اگه همون کارهایی که مادرشوهراتون انجام میدم مامانهاتون انجام بدن اینقدر ناراحت نمیشین و تازه واسه یه سری کارها هم میگین خدا خیرش بده چه مامان گلی دارم که اینقدر به فکرمه

در کل نمیگم کخ ندارن اما به قول دوستمون مثبت بهش نگاه کنین که کمتر حرص بخورین

من بچه دومم بود

تو بارداری به سومی و چهارمی هم فکر میکردم 

اما از بعد زایمان میگم نه همین دو تا کافیه😁

حالا شاید یه سال دیگه نظرم عوض بشه 😉

اگه عوض بشه یه طوری اقدام میکنم که تفاوت سنیش با بچه دومم هم چهارسال باشه مثل این دوتای قبلی

آخه اعتقاد دارم بعد از شیردهی باید بدن یه استراحتی بکنه که یه سال بد نیس بعدش اقدام کنی و باردار بشی

راستی مثل سودابه جون اینقدر به شوهراتون محبت کنین که فقط هدف شوهراتون خوشحال کردن و راضی بودن شما باشه

من اینو خودم تجربه کردم و نتیجه کارمو از روز اول زندگیمون دیدم

اولویت اولتون شوهراتون باشن بعد ببینین چقدر زندگیتون قشنگ تر و هماهنگ تر میشه

اه اه چقدر از این شاخه به اون شاخه پریدم من

ولی خوب فقط میخواستم بهتون ثابت بشه که به همه ی حرفهای این تاپیک فکر میکنم و تو ذهن شلوغم جواب میدم و الان یه مقدار خیلی کمشو توی تاپیک تخلیه کردم😃

خلاصه خیلی التماس دعا دارم

سلام ☺ منم طبق روال هر روز بعد از سحری حتما باید این تاپیک و بخونمو بخوابم خیلی بهتون وابسته ام😚 ...

برای فتق ناف دخترتون چرا دستور جراحی دادن؟

پسر منم داره دکترش دید گفت تا یکسالگی وقت داره که خوب بشه دختر شما چند وقتشه؟

منم فردا پارسا رو میبرم برای واکسن. به این فکر کن که انشاالله راحت از سر میگذروننش.  انگار بعض ...

من امروز بردمش گفت بردی خونه قطره بده بهش.کمپرسو چجوری باید استفاده کنیم ?

امروز سرد فردا گرم بذار رو محل واکسن اگه کیسه آب نداره یخ رو بذار تو پلاستیک بذار لای پارچه بذار رو پاش و برا گرم هم حوله با اتو گرم کن 

سلام مامانايي ك شيرخشك ميدين به ني نياتون چه ماركي استفاده كنم بهتره تو وزن گيري ومفيدبودنش براي پسرم؟؟واينكه چطوري شيشه شير رو ميشوريد!بامايع ظرفشويي مشكل داره؟؟؟ممنون از راهنمايتون🙏🏻🙏🏻

خدايا من ايمان دارم به اينكه هركه دلش هوايي تو شود،توهوايش را داري

اره به منم همینو گفت. من یه بطری یخ رو گذاشتم لای یه پارچه نازک چنددقیقه گذاشتم روی پاش. زیاد دوست نداره.

میگما مگه 3 تا واکسن نباید بزنن تو دوماهگی؟ یکیش ک فلج اطفال خوراکی بود.

پس هپاتیت و سه گانه رو یعنی باهم تزریق کردن؟ جدا جدا نباید باشه؟ مال شما چطور بود؟

از خواب چو برخیزم؛ اول تو به یاد آیی... مولانا
2706